Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: E-TEN V900 - seznam zavad

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Mahoni ja jsem s HD spokojeny. Urcite to bude dobra volba :yes: Jen ta cena je ted dost neprizniva :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od fps
    1. velký nedostatek je že nemá jojstik nebo pětisměrné ovládání a přímé tlačítka,
    2. malá kapacita baterie nabíjení denně maximálně obden,
    3. cenťák a půl bílí pruh dóle při různých aplikacích a hrach (WVGA)
    4. hodně špatná kvalita natočeného videa
    1. To není nedostatek, ale vlastnost. Chápu, že některým "konzervám" to může vadit, ale velikost a typ dipleje je uzpůsoben dotykovému ovládání prstem.
    2. Daň za svižnější procesor a displej s větším rozlišením (dříve se také hodně lidí divilo, že ji PDA s VGA "žere" víc než s QVGA). POkud vydrží zařízení den, je to v pohodě. V autě se dá nabíjet za jízdy, v práci u PC. Nebo se dá koupit druhá, klidně i větší baterie.
    3. Pořád to píšu - neinstalovat na PDA aplikace pochybné kvality a původu. Zjevně ještě autoři těchto softů spí a netuší nic o WVGA diplejích.
    4. Pokud jsi nebyl uplynulé 2 roky mimo tuto galaxii, tak jsi určitě četl alespoň jednu recenzi nějakého PDA od Pavla Kozy a pokud mělo fotoaparát, tak určitě víš, co o nich Pavel píše. Špatná nebo hodně špatná kvalita. Chceš dobré fotky? Kup si zrcadlovku! Chceš dobré video? Kup si kameru. Nelze od zařízení all in one očekávat ani náhodou srovnatelný výsledek s digi fotoaparátem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Tak jsem již minulý týden nevydržel a zaslaj jsem svůj E-TEN Glofiish V900, zakoupený v listopadu 2008, na reklamaci. Výsledek byl ten, že po šesti dnech se mi ozvali s tím, že jde o neodstranitelné závady a vrátí mi peníze. Vše bylo bez jediného problému vyřízeno dobropisem a obratem jsem si odebral nové zařízení - HTC TOUCH HD. Je to opravdu veliký rozdíl v kvalitě a jsem mile překvapen. Pokud jde o věci týkající se HD viz výše, tak nesouhlasím. Joypad je k ničemu - displej je enormní Co měl V900 mi nechybí, protože stejně nefungovali na 100% (TV, FM tuner a FM transmiter). Začínal jsem na T-Mobile MDA II, dále jsem měl HTC TyTN, pak jsem dal šanci E-Tenu s V900 a nyní jsem opět u HTC Pro informaci přikládám seznam reklamovaných závad, přičemž některé věci jsem neuváděl (jako nepoužitelný joypad, "shitový" FM transmiter, SW problémy,...)

1) foťák – zařízení při focení s bleskem vytvoří v levé části fotky veliký fialový půlměsíc a fotka je tak nepoužitelná
    2) GSM – u zařízení mám problém s kolísáním signálu a kvalitou hovorů. Některé hovory jsou nesrozumitelné (slyšíte jen vždy půl slova), popřípadě po zvednutí hovoru není prvních několik sekund nic slyšet. Tato závada není stálá a objevuje se jen asi v 50% případů. Pro zkoušku jsem při závadě přendal SIM do běžného mobilu na stejném místě, druhý účastník taktéž neměnil polohu a vše bylo v pořádku. Tento problém nemám na jednom konkrétním místě, kde by byl špatný signál, závada se objevuje nepravidelně.
    3) lokalizace – na lokalizované softwarové české klávesnici nelze psát diakritiku kombinací tlačítka „shift“ a „ ´ˇ “, kdy výsledkem je vždy jen např. ˇt nebo tˇ a ne ť, tedy některá slova nejdou v cz napsat
    4) tlačítko power – stiskem displej zapnu a následně tlačítko cca 5 sekund nereaguje a displej tedy nejde ihned vypnout a musí se zbytečně čekat
    5) gravitační senzor – prodleva je neakceptovatelná a pokud z kapsy tahám zvonící přístroj, kde cestou k uchu logicky několikrát změním jeho polohu, tak zobrazení i na několik desítek sekund zaseknu, chápu však, že je to HW neodstranitelné
    6) zadní kryt – není to tak hrozné, ale opravdu moc nedrží, pokud bych u přístroje měl ve voze používat aktivní držák, např. od Broditu, tak si myslím, že se při vyndávání kryt vysune
    7) TV tuner – má velmi mizerný příjem, při pohybu se signál ztratí (v autě zcela nepoužitelné) a program stále padá, podobně je na tom FM transmiter, ten má taktéž slabý signál a je nepoužitelný

P.S.: něco k HTC Touch HD:
    Kód:
    http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-hd
    Jinak oceňuji přístup servisu i prodejce...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. V900 - CZ Rom (5.2.20269.1.3.0)
    Od mce v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-03-2009, 17:07
  2. E-TEN V900 - nevypnutí hudby při stand-by
    Od fps_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-12-2008, 13:56
  3. Problém SIM karta u E-TEN V900