Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

probleeem qtec 9100

linkis (2)|18.12.2008 20:16
zdravim vsechny nevim jestli sem muzu zrovna priradit tohle tema ale snad jo...mam qtec 9100 od t-mobile.kdyz ho zapnu zacne jen najizdet a behem 5 vterin se kousne.ani se neukaze uvidni stranka windows mobile.kamos mi rikal at prehraju softwear ale kdyz jsem mu ho dal at to prehraje tak rikal ze t-mobile to ma nejak zabezpecene ze to z toho musi prvne nejak dostat aby tam pak dostal normalni windows mobile.muzete mi prosim poradit jak na to uz jsem v koncich diky moc predem
RStein (2012)|19.12.2008 19:04
Kamarád je evidentně odborník, to se pozná podle vyjadřování...
Zkuste nejdříve sám hard reset - na QTEK 9100 zmáčkněte levé horní tlačítko (Comm Manager) a pravé horní tlačítko (myslím hlasové vytáčení). Tlačítka držte a nyní uděljte sof reset. Stále držte a poté potvrďte hlášku tlačítkem se zeleným telefonem.
linkis (2)|20.12.2008 00:18
dekuju moc za radu ale kdyz jsem tohle vyzkousel hodilo mi to presne ten postup ze zelenym tlacitkem dam tel do tovarniho nastaveni kdyz tak ucinim napise format failed a najede zase uvodni strana nabehnou tyhle hodnoty: IPL 2.21.0001 SPL 2.21.0001 GSM 02.19.11 OS 2.21.2.7 hned na to se zase hryzne a nic...:( prijdes jeste na nejake reseni??