Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: ASUS P552 + P552W - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Prave som sa stal majitelom pristroja Asus p552. Na internete som nasiel informacie ze tato verzia sice oficialne nema Wifi ale neoficialne je vraj len zablokovana softwarovo.
    Chcel by som poziadat nejakeho majitela pristroja P552W o skopirovanie adresara /windows nech to skusim porovnat z mojim adresarom. Ak tam chyba len nejaky ovladac bolo by to to najjednoduchsie. Pripadne nemate niekto nejake aktualne informacie o tomto pre mna zaujimavom probleme? Ja som nasiel len tuto rumunsku diskusiu. http://www.mobilewave.ro/forum/topic-3641.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ja mam doma asus p552 a mozem ta ubezpecit, ze ma wifi. Ma ciernu farbu, takze to nie je edicia w-white a kupoval som ho v ageme.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

V ageme predavaju len verziu P552W co je verzia z wifi. V orange maju verziu P552 specialne vyrobenu asi bez wifi. Podla odpovede z asusu.
    -----------------------------------------------------------
    ASUS CASEID=RWTM20081218333363766-062
    Dear valuable customer,
    Thank you for contacting ASUS Customer Service.
    My name is Shearly and it's my pleasure to help you with your problem.
    For your problem,you are right.The P552 you bought is P552w brander for Orange.And,
    I am sorry to tell you it is without Wi-Fi function.
    Thank you for your understanding.
    I am sincerely sorry to make you any trouble and inconvenience in using.
    If you have any problem,please contact with me.
    --------------------------------------------------------------
    To wifi mi zacina vazne chybat. Asi ho predam a kupim nieco z wifi a gps.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Mám přístroj cca od 10.12. a zatím vše funguje a s označením p552w opravdu WiFi má. Jen mám problém s výdrží baterie. Nejdřív jsem nabíjel denně a kolega co má jiného Asuse mi řekl, že je to normální, že se to za 14 dní spraví. Taky ano, po 14 dnech najednou výdrž narostla a dalších 14 dní jsem nabíjel jen tak jednou za 3 až 4 dny (moc toho neprovolám, datové relace prakticky žádné) a teď se to chová zase stejně jako na začátku. Ráno sundám z nabíječky a odpoledne se vypne, že je vybitý. Nemá s tím někdo zkušenosti?
    Něco podobného mi dělal předchozí e-ten, ale tam byl problém v SW při přechodu z wm5 na wm6. Vydali opravný patch a bylo po problému. Tady podle tech. podpory ASUSu problém v SW není.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Tak tento isty problem mam aj ja. Od rana, ked je naplno nabity mi do ppludnia do 15 hodiny zlezie na 30 %. Tam bude isto nejaky pridrbany problem v softe.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Chtěl jsem to dneska jít reklamovat, ale koukám, že na webu ASUSu se ve čtvrtek 22.1. objevil update firmware. Akorát nejde stáhnout v žádné jazykové verzi, tak zas čekám, co mi k tomu poví CZ tech. podpora.... Reklamaci bych se rád vyhnul, mám v tom dost dat, která sice zazálohuju, ale po dobu reklamace se k nim v podstatě nedostanu a budu bez navigace, bo budu nucen používat jakousi starou nokii... :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli někdo vyřešil problém, když se přes bluetooth pošlou fotky atd. aby se ukládali na paměťovku.
    Díky.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

to: Vrzák Michal
    Nevím jak je to přesně u tohoto zařízení, ale podívej se do...
    Start - Nastavení - Dole karta Připojení - Bluetooth - Dole karta Služby - Na první nabídce je Přenos souborů, tam lze zvolit, kde se budou ukládatsoubory stažené přes BT

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

já jsem to zkoušel přímo v nastavení bluetooth kam se mají ukládat fotky a výchozí adresář, ale když jsem to změnil tak se ukládalo pořád do stejného adresáře co je tam defaultně zvolen.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Pokud jsi to změnil tam kde jsem ti psal a cesta se změnila a po znovu spuštění tam byla ta původní nebo se vůbec ani nezměnila a je tam pořád stejná (ta původní) je to chyba v ROM. Pokud teda mají i ostatní stejný problém. Doporučuji aktualizovat ROM, je nová. Bohužel se stažením je problém, takže kamenovat výrobce.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak tech. support ASUSu tentokrát zklamal. Sice se poprvé ozvali během pár hodin, ale poslali mi nefunkční link, který je i na webu ASUSu. Když jsem je na to upozornil, už se dva dny neozvali a update tam dál není. :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Podívej se sem - dával jsem tam link na FW 5.12.0, který mi poslali z podpory ASUSu z Ostravy. Ale má to jednu drobnou vadu - je tam pouze FW a žádný návod, takže vůbec nemám páru, co všechno je potřeba zálohovat, jestli přijdu i o mnou instalované aplikace... prostě sázka do loterie... trochu mě mate i to datum v názvu souboru - ASUS zveřejnil FW 22. ledna 2009, a tohle je 30. prosince 2008...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Díky. To datum by mě tak netrápilo, ono se prý něco objevilo kolem 6. prosince a zas to z webu zmizelo, takže kdo ví. Spíš netuším, proč ty odkazy z webu ASUSu nestáhnou pryč, když nefungují. S instalací počkám, jednak bych si rád přečetl pdf, který v téhle verzi není a jednak koukám, že jsme jen dva, co mají problém s výdrží baterie, takže SW chyba to nebude. Čili budu muset stejně napřed reklamovat. S výdrží cca 12 hodin bez volání se fakt používat nedá

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Musíme počkat, až šikmáči vystřízliví po oslavách - pak to třeba dají do pořádku

EDIT: Podle info z vip.asus.com bude podpora nedostupná až do 1. února 17:00 našeho času...

EDIT: Z tohoto odkazu se mi pred chvili podarilo novy FW stahnout

BTW - ten predinstalovany backup zalohuje i SMS nebo ne? Nerad bych o ne prisel...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

No podle výběru, SMS jsou asi zahrnuty pod emaily, protože já zálohoval jen ty POI data nebo jaxe to jmenuje a o SMS jsem přišel. Jinak ten update mi, zdá se, vyřešil problém s výdrží baterie, Od té doby jsem dobíjel několikrát po cca 3 dnech, ne po 12 hodinách. Tech. podpora ASUSu sice tvrdila, že chybou SW to být nemohlo, ale zatím to tak vypadá. Jen mi teď u příchozích hovorů neukazuje, kdo volá. Až to vezmu. Ale kdoví co jsem si ještě přenastavil.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 15:23
  4. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  5. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10