Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze Touch 3G - chysta se?

dair (6)|18.12.2008 18:44
Nevite nekdo jestli Pavel pripravuje recenzi na Touch 3G? Zahadne objevuje na ruznych fotkach tady na webu (zarizeni na prazskem srazu, fotky Xperie...), ale porad ne a ne ukazat se v nejake recenzi :)) . Docela rad bych si o tomhle strojku neco precetl, prijde mi ze je tak trochu nepravem ve stinu svych stajovych kolegu.
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2008 20:23
Určitě bude, ale teď je na řadě HD.
dair (6)|18.12.2008 22:07
Prisahal bych, ze uz jsem tu recenzi HD cetl a ono to bylo pritom jen preview. Testu HDcek uz je stejne vsude spousta, sup sem s Jade :). No jo, co se da delat, holt si jeste pockam... Alespon dobra zprava, ze se na 3G nezapomelo uplne ;).
Pavel Koza (4761)|19.12.2008 04:28
No ja bych si dovolil to upresnit ;) Recenze HD bude, protoze to je proste vlajkova lod HTC, je velmi popularni a velmi dobry. Navic se na starsi recenze HTC casto odkazuje, takze dalsi duvod, proc to dotvorit. Pokud jde o 3G, tak uvidim, jak bude cas pocatkem pristiho roku, predevsim kolik bude novych zarizeni. HTCcka uz mi lezou krkem (to nemyslim zle, ale HD je treti recenzi v kratkem casovem useku a je to porad to same...), takze to prolozim urcite jednou/dvema recenzemi dalsich zarizeni, at to tu nevypada jako fanzine HTC.

Pokud jde o 3G, tak zprostredkovane i z kratkeho testovani, co jsem ho mel pujceneho na srazy, se jevi jako hodne dobre zarizeni, predevsim proto, ze na stejnem HW jako ma Diamond nebo HD diky "pouze" QVGA displeji vsechno lita jako blesk. Navic je TouchFLO 2D hodne dobre zoptimalizovane, takze subjektivne je co se tyka vykonu vyrazne lepsi nez 3D. Samozrejme muze mit nejakou skrytou vadu, ale nemyslim si, ze je to nejak pravdepodobne.
Pavel Koza (4761)|20.12.2008 18:06
Maly update - 3G na recenzi mam doma, bude hotova na prelomu roku.
dair (6)|23.12.2008 19:39
Vyborne, uz se tesim ;)