Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO - přesun aplikace na jinou SDHC kartu

maravac (35)|18.12.2008 00:36
Koupil jsem pro svý PDAčko iGO 8.3.2 a rád bych ho měl na své SD kartě, kterou používám a mám na ní všechno ostatní, co potřebuju. Prostě nechci neustále měnit karty tam a zpět jen kvůli tomu, že potřebuju zapnout iGO. Karta, kterou používám, je SDHC 16GB, místa je tam dost a rychlost taky v pohodě. Poradíte někdo? Díky všem.
urys (402)|18.12.2008 12:02
Napsat prodejci nebo výrobci dotaz, nebo jít neoficiální cestou (popisovat nebudu, neboť bych porušil pravidla tohoto fóra), kterou se ovšem dostaneš do rozporu s licenčními podmínkami atd. iGO je vázané na ID karty.
Nakolik je výrobce připraven a ochoten tohle řešit netuším.
maravac (35)|18.12.2008 12:06
Zkusím napsat výrobci, ale obávám se, že v tomhle mi asi nepomůže... Jaká je ta neoficiální cesta, můžeš to nějak popsat?
tomsoft (2734)|18.12.2008 12:24
to: Marcus
Nevím jak dnes, ale cca před 10 měsíci, jsem o totéž žádal výrobce a bylo mi řešeno, že to výrobce neřeší. Takže jsem měl smůlu a měl tak IGO na 256MB kartě :(
Ale to neznamená, že to nemáš zkoušet. Třeba už je to jinak. Určitě dej tady vědět, pravděpodobně nejsi sám....

mpis (120)|18.12.2008 12:42
Já to vyřešil jednoduše tak, že jsem zkopíroval adresář s iGO8 na moji 16 GB kartu do rootu a bylo po vtákách.
Maximálně je třeba upravit jeden řádek v sys.txt, ve kterém se uvádí název karty.
Pro HTC HD je to "Storage Card"
Pro Diamonda je to "Internal Storage"
To záleží na výrobci PPC.
Už jsem někde četl, že je to s tou vazbou na kartu volnější. Vždyť by byl výrobce sám proti sobě.
maravac (35)|18.12.2008 14:44
Takhle jednoduše to nejde - obyčejně jsem to zkopíroval do rootu (adresář iGO8), ale po spuštění se hned zavře a vrátí na Today screen. :((
maravac (35)|18.12.2008 17:36
https://www.naviextras.com/shop/mvnforum/viewthread?thread=2160
Takže asi tak... :(

Máte někdo tip, jak to provést, aby mi to tedy běhalo na vlastní SD kartě? Soft jsem legálně koupil a rád bych ho užíval pokud možno co nejpohodlněji, bez zbytečného SDiskového mariáše.
tomsoft (2734)|19.12.2008 21:57
Je to smutné, ale myslím, že text z příspěvku co jsi zde dal hovoří za vše.[quote]No, it is not possible. Licenses are locked to the actual SD card id.[/quote]
Zdenek Malinsky (9781)|19.12.2008 22:20
A už se vůbec nějak legálně vyřešilo, jak s iGo v Diamondu, který nemá slot na kartu? Vím, že to nějak výrobce slíbil řešit, ale výsledek jsem nenašel (ale určitě jsem hledal špatně). Nebo se majitelé HTC Diamond musí spoléhat - chtíc nechtíc - na pana Crackonoše. :? :sarcastic: