Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém SIM karta u E-TEN V900

Marast_ce4you (3)|17.12.2008 14:14
Už skoro 2 dny se zabývám jen instalací V900 a stále stejný problém. Korektně nainstaluji systém, vše funguje jak má, do chvíle než nainstaluji první program. Používám hlavně software od SPB Software. Potom se mi jakoby odpojí SIM karta a kompletně mi to zablokuje telefon. Nepomůže ani následná odinstalace, prostě SIM karta je mrtvá a hlásí ( chcete-li použít telefon připojte bezdrátové zařízení ). Vyzkoušel jsem již všechny možnosti, instalace bez SIM karty, se SIM a stále nic, vždy to končí HARD RESETEM a vše opět funguje do první instalace čehokoli. Nevíte někdo co s tím? Předem díky za každou radu... (Zkoušel jsem i víc SIM karet - stejný efekt).
Pavel Koza (4761)|17.12.2008 14:28
Jakou ma to zarizeni ROM verzi? Mam doma sice predprodukcni vzorek V900, ale s posledni ceskou ROM, zkusil jsem nainstalovat Spb Wireless Monitor, Spb Backup a Spb Phone Suite, pak se to restartovalo a telefon normalne funguje.
Marast_ce4you (3)|17.12.2008 14:49
Díval jsem se do systémových informací a zjistil tohle:

Bezdrátový modul GSM/GPRS
Verze firmware: R4AEC3AW_3305_V2.05AN
Verze ovladače: 0704,2510

Software
Jazyk: CSY
Hlavní č. verze: 060
Vedlejší č. verze: 0323
rady4_ce4you (229)|17.12.2008 19:04
Pouzivam aplikace od SPB a vse jede bez problemu.
U mne se GSM modul deaktivuje, pokud v nastaveni PDA v zalozce zrusim: Povolit rozsirene funkce site. Kdyz je zrusena, tak po restartu dojde k deaktivaci GSM modulu.
Pavel Koza (4761)|17.12.2008 19:12
Mám nepatrně starší verzi firmware telefonní části (tedy pokud to číslování jde logicky podle abecedy), všechno ostatní je stejné. Psal jsem i dotaz do ETENu a že o podobném problému nemají žádné zprávy.

Vařím z vody, ale zkuste něco nainstalovat jen z CABu, jen po překopírování na zařízení, ne z desktopu. A druhý nápad - po HW resetu se to ptá, jestli chcete instalovat nějaké aplikace. Ty instalujete nebo ne?