Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problém SIM karta u E-TEN V900

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Už skoro 2 dny se zabývám jen instalací V900 a stále stejný problém. Korektně nainstaluji systém, vše funguje jak má, do chvíle než nainstaluji první program. Používám hlavně software od SPB Software. Potom se mi jakoby odpojí SIM karta a kompletně mi to zablokuje telefon. Nepomůže ani následná odinstalace, prostě SIM karta je mrtvá a hlásí ( chcete-li použít telefon připojte bezdrátové zařízení ). Vyzkoušel jsem již všechny možnosti, instalace bez SIM karty, se SIM a stále nic, vždy to končí HARD RESETEM a vše opět funguje do první instalace čehokoli. Nevíte někdo co s tím? Předem díky za každou radu... (Zkoušel jsem i víc SIM karet - stejný efekt).
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jakou ma to zarizeni ROM verzi? Mam doma sice predprodukcni vzorek V900, ale s posledni ceskou ROM, zkusil jsem nainstalovat Spb Wireless Monitor, Spb Backup a Spb Phone Suite, pak se to restartovalo a telefon normalne funguje.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Díval jsem se do systémových informací a zjistil tohle:

Bezdrátový modul GSM/GPRS
    Verze firmware: R4AEC3AW_3305_V2.05AN
    Verze ovladače: 0704,2510

Software
    Jazyk: CSY
    Hlavní č. verze: 060
    Vedlejší č. verze: 0323

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Pouzivam aplikace od SPB a vse jede bez problemu.
    U mne se GSM modul deaktivuje, pokud v nastaveni PDA v zalozce zrusim: Povolit rozsirene funkce site. Kdyz je zrusena, tak po restartu dojde k deaktivaci GSM modulu.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Mám nepatrně starší verzi firmware telefonní části (tedy pokud to číslování jde logicky podle abecedy), všechno ostatní je stejné. Psal jsem i dotaz do ETENu a že o podobném problému nemají žádné zprávy.

Vařím z vody, ale zkuste něco nainstalovat jen z CABu, jen po překopírování na zařízení, ne z desktopu. A druhý nápad - po HW resetu se to ptá, jestli chcete instalovat nějaké aplikace. Ty instalujete nebo ne?

Podobná témata

1. E-TEN V900 - seznam zavad
    Od rady4_ce4you v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 28-03-2009, 15:53
  2. V900 - CZ Rom (5.2.20269.1.3.0)
    Od mce v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-03-2009, 18:07
  3. E-TEN V900 a TouchFlo2D Manila
    Od lubo.n v sekci Zbývající zařízení E-TEN