Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 67 PrvníPrvní ... 567891757 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 1000

Téma: HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od htcjirka
    SPB Backup
    tak jsem to vyzkoušel zaloha přistroje je ok ale pokuď bych těl zalohu nahart do jiného přístroje (také htc hd) tak to nejde (nebo aspoň to neumím) je na to nějaký program ? díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Údajně by to mělo umět jak mezi různými ROM tak i zařízeními, ale osobně bych na to nespoléhal. Dle mého názoru je nutná synchronizace sms a mms. Ostatní si sesynchronizuješ s pc. A co se týče programů tak ty já vždycky s novým zařízením instaluji znovu. Je to práce max na hodinu a mám jistotu, že to šlo do "čistého systému".

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

ale pokuď bych těl zalohu nahart do jiného přístroje (také htc hd) tak to nejde
    Presne tak,SPB backup ve verzi 2 umi jak prechazet mezi ruznymi rom i pristroji a to bez konfliktu.Nekolikrat jsem si to vyzkousel.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Asi jsem lama , 1zařízení jsem zalohoval když jsem připojil 2zařízení tak se mi nic neoběvilo jen udělat novou zalohu :? no nakonec jsem to přehazel vše ručo :sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

SPB Backup - postup je jednoduchej ...

Záloha:
    1. Spustíš SPB Backup
    2. Klikneš na úplná záloha
    3. Zadáš název souboru (default: Backup_YYYYMMDD.exe) a vybereš umístění (default: Storage Card) klikneš další
    4. SPB spočítá odhadovanou velikost souboru a zkontroluje volné místo. Klikneš další
    5. SPB vypíše upozorněn. Klikneš další
    6. SPB zálohuje a přitom vypisuje ...
    7. Po dokončení zálohy musíš zařízení manuálně restartovat kliknutím na tlačítko restart (u starších verzí restartuje SPB samo, což není ideální v případě pokud třeba telefonuješ).
    Samotná záloha trvá až několik minut v závislosti na množství dat, které zálohuješ.

Obnova:
    1. buďto spustíš SPB Backup a vybereš obnovení a soubor, nebo rovnou spustíš .exe soubor, který SPB při záloze vytvoříl.
    2. Vybereš co chceš obnovit a odklikáš další ...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jsem tu nove a mam par dotazu, koupil jsem si HD TOUCH CZ, je v nem ROM 1.14.479.3 a RADIO 1.09.25.14, jak si mohu tuto romku zazalohovat s cestinou, nebo kde se da sosnout. KDyz si budu chtit nahrat zde zminene ROMky na foru, pujde do nich cestina ktera je v me ROMce? Dekuji za opovedi. Celkem me zaujala tato romka http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=483822 bude dobra?

romaneek_ce4you
    Guest

Ahoj

4Ronaldok: jo, je dobrá... Doporučuji..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Pokud máš instalační caby s češtinou, tak by měli fungovat i na jiných verzích ROM. Osobně bych doporučoval nechat jazyk v EN.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak jsem zkousil cestinu na jinou verzi ROM a je to tragicky neni to cesko naglicky ale csko a neky nesmysli. Skoda.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravim vsechny,chtel bych poprosit o radu.Mam Touch HD anglickou verzi a 1.14 rom.Zajimalo by mne,jestli mi pujde nainstalovat česká rom 1.19 , nedo zase jen anglická.Díky za radu.

romaneek_ce4you
    Guest

Ahoj,
    půjde tam 1.19 rom + doinstalovat CZ.. :-)
    Kdyby jsi potřeboval cz, tak dej vědět a já ti ji po mailu pošlu

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak ja jsem to zkusil 1.19 + donislaonani cz a v TOUCH FLO jsou nake nemyslne napisi jako IDE_PHONE, IDS_PROGRAMS_ atd.... mas nakou jinou cestinu? PLS posli mi ji dystak na ronaldok@seznam.cz Dekji

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

pohrej s nastavením v aplikaci Diamond T3D config. Tam můžeš zvolit jazyk pro zobrazení na t3d a špatně zvolený způsobuje právě tyto problémy. Nastav tam angličtinu a bude to ok.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tu aplikaci musim stahnout a dohrat? Nebo ji najdu v nastvni?

romaneek_ce4you
    Guest

jj, to se někdy stává.. čeština je dobrá, jen si doinstaluj tf3d-czech-files.cab (máš ho v mailu) a je to

Strana 7 z 67 PrvníPrvní ... 567891757 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...
    Od JecminekMaselnik v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1434
    Poslední příspěvek: 21-08-2014, 14:14
  2. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  3. Flash ROM pro HTC Touch HD
    Od CiTrus_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-09-2009, 15:30
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38