Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 38

Téma: HTC Touch HD - Gyrator2 a zkušenosti

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Najskor som pouzival gsen,ale ten nefungoval spolahlivo. Tak pouzivam gyrator2 a do teraz fungoval bez problemov,ale zrazu proste nejde otacat do landspace sms. Mete niekto s tym skusenost?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

obcas se kousne.. mel by pomoct restart pda

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Nepomohlo. Odinstaloval som ho a nainstaloval znuvu. teraz bezi zase jak ma!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

to co pises mi delal, kdyz jsem ho vypnul a pote zapnul tj.ze nebezel porad od zapnuti pristroje po Soft resetu. Kdyz jsem restartoval bylo vse OK. Co me ale nejvice vytacelo bylo,ze mi obcas otocil i S2U2 a tel pak nesel odblokovat, vysla ted nova verze 1.36, ktera by to ale mela resit...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Neviem ci to je gyrotarom,ale jeden den mi islo vsetko dobre. dnes som chcel napisat sms, otocim ppc, displej sa pekne tiez otoci a coto? Sms spadne do todaj obrazovky. Teraz ked chcem napisat sms, nesmiet to otocit. Uz ma to serie.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Jj to je presne to co jsem myslel, ze puvodne myslis a co mi dela obcas take...vypozoroval jsem, ze je to nejspis tim, ze gyrator vypnes task managerem a pak znovu zapnes, tj. ne ze se gyrator spusti pri cerstvem zapnuti z vypnuteho stavu nebo po soft.restartu, ale manualne behem zapnuteho pristroje. V opacnem pripade mi vse otaci bez problemu...Jinak vysla ted nova verze tak ji zkus nainstalovat...

Jinak vi nekdo jak nastavit gyrator aby behal na pozadi tak aby se nezobrazoval v task manageru?Koukal jsem na jejich stranky na caste dotazy, ale nejak mi to podle toho neslo...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Nevypol som ho v beziacich programoch. Ani soft reset nepomaha. Odjebem ho uplne prec a skusim dat este raz gsen.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

ja mam problem s gyratorem u videei. natocim video, ktere se diiky touchflo automaticky prepina, ale gyrator dela stejnou sluzbu. Takze ve finale to u me vypada tak,ze pokud natocim HTC do LS rezimu, tak se mi video prepne do klasickyho a opacne. Gyrator to vlastne otaci uz otocenou obrazovku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Gsen je jako G-Senzor?
    Kde se dá stáhnout Gyrator?
    Mě se displej otáčí jen při videu, fotkách a v opeře. Dělá to tak v šem? nebo mám něco špatně nastavenýho?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

ked nemas gsenzor(gsen),alebo gyrator(stiahnes na xda),tak sa otacaju len tie aplikacie co si napisal.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Gyrator si stahnes na originalnich strankach ktere jsou http://gyrator.brins0.net/

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

no ja mam gsenzor přímo v hdčku ale to je asi jinej nebo nevim. Protože s tím co mám se mě otáčí jen foto, video. Takže jdu to stáhnout ten gyrátora odzkoušet.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

da se v touchflo vypnout otačení fotek a videa ? aby mi mohl chodit Gyrator korektně i v těchto situacích

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Mám s gyratorem celkem velky problem. Kdyz treba zapnu new sms pres TF3D a mam zapnuty gyrator2 a otocim displej tak abych psal na sirku a ne na vysku, tak me to hodi do telefonu jakoze na volani a prepina se to tak ruzne ... Dela to taky nekomu? A co s tim?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

nieco podobne. asi jeden den mi funguje normalne,ale potom ked otocim sms horizontalne,tak sa mi same od seba zrusi a prejde na today. musim dat soft reset a zase jeden den funguje ako ma.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Pro (Vario IV) - TV-out - zkušenosti...
    Od kubicek123 v sekci Touch Pro
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 08-09-2009, 06:31
  2. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  3. HTC Touch (od T-mobile) + GPS modul - zkušenosti
    Od Lukhin v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-12-2008, 12:20
  4. HTC Touch Pro - iGO 8 a zkušenosti
    Od jerrymysak v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1