Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: HTC Touc Pro - problém - nestabilita GPRS

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Ahoj všem, prosím o pomoc..
    HTC Touch Pro mám již několik měsíců a vše OK až na jeden drobný problém, který mi začíná vadit více a více a na jeho odstranění nemohu přijít:

1. Pravidelně mi "padá připojení GPRS" a přístroj se nemůže připojit k internetu. Snaží se o připojení, ale za chvilku mi dá chybu. Já poté musím provést reset, nebo přejít do leteckého módu a opět se přihlásit na síť - pak je vše na pár hodin zase ok - připojení normálně funguje. Po pár hodinách se ale problém vrací zpět. Zkoušel jsem vše i po hardresetu, ale bez úspěchu.

2. je normální, že pokud přestanu používat GPRS, tak mi stále telefon značí, že je připojen - třeba i několik hodin?

Díky za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

tak tento problem se mi take zacal objevovat. Vecer si brouzdam na netu, zustanu pripojen. Rano jsem stale pripojet ale data zadne netecou. Zadna stranka se nenacte. Pomuze jak uz pises jen Flight mode. Videl bych to na nejake zmeny v siti operatora. Dnes zkusim flashnout jeste nejake novejsi radio jestli to nebude lepsi. Pak dam vedet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Spb GPRS monitor - problem
    Od blast3r_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-05-2008, 08:52
  2. Problem se Spd GPRS Monitor
    Od Muchkon v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-08-2007, 10:20
  3. nestabilita BT GPRS pripojeni N6230
    Od Orloj_ce4you v sekci Obecné problémy