Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: ASUS P565 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

O.K.,tak uz jsem koupil 2 :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Můžu mít na šťastné majitele dotaz ohledně výdrže? Zajímalo by mě, jak dlouho reálně vydrží v pohotovostním stavu (vypnuté wifi, vypnutá GPS) - prostě jako normální telefon. A pak ještě s vypnutým displejem ale zapnutým GPS (logování do souboru), používám GPSku pro logování svých výletů po přírodě. Díky moc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

O baterii je zminka na nektere z predchozich stranek, udajne 140% v porovnani s Diamondem. Toho jsem mel a souhlasim s tim.
    Rekl bych, ze by mohl vydrzet tak dva dny, ale kazdej ho jinak vyuziva a zatezuje. Dnes mi za cely den ukazuje polovinu kapacity, ale jsou dny kdy ho mam u ucha stale a vecer u televize uz musim nabijet. Ale nestalo se mi, ze by "zdechnul" behem dne. Samozrejme WiFi a prehravani videa s baterii zatoci uplne jinak. Ale to jsou obecne zname veci.

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

K dispozici již neofiko FW s 6.5 pro P565 :
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=509044

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Všiml jsem si toho před časem, ale zatím neměl odvahu ji instalovat. Zkoušel jste to někdo? Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Stojí to za prd , mnohem lepší je lite verze ze stávajících ROMek - 6.1 , ta je vynikající ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Zkoušel jsem ji tam dostat, ale nějak se mi to nedaří. Nakopíroval jsem ten ABI na kartu, podržel navipad UP a zároveň reset, ale stalo se jen to, že došlo k hard resetu, ROM zůstala původní.
    Můžeš mi prosím poradit?
    Díky

EDIT: Tak už to jede. Namísto navipad up je správně navipad down

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Par postrehu s timto pristrojeckem ve srovnani s HTC Kaiserem:

+ lepsi Wifi (tam kde mel Kaiser uz problemy tak Asus jeste fungoval)
    + u GPS lze vypnout statickou navigaci programem SirfTech ( u Kaisera ani nahodou, coz je dano cipem Qualcom)
    + nainstaloval jsem uz spoustu programu a zatim jsem nepotreboval SR a HR uz vubec ne
    + Odezva pri prichozim hovoru je rozhodne rychlejsi nez na Kaiserovi

- Horsi zvuk (nevim jestli je to zavada nebo vlastnost, ale zvuk hlavne pri telefonovani je horsi nez na Kaiserovi)
    - Nefungovala mi posledni verze Opery ( VGA ) ale jedna ze starsich verzi mi chodi
    - Fotak je spis detska hracka, kvalita hrozna (to bylo u Kaisera ale take)

Jo a prekvapilo me, ze byl pribalen nahradni stylus, takze bud jsem mel stesti ze ho tam dali omylem, anebo uz ho tam od jiste doby davaji, to fakt nevim, ale nikde v shopech i recenzich psany jako prislusenstvi neni.

Jeste bych mel dotaz: chtel bych si koupit jine pouzdro, podobne, jako ma napriklad prave Kaiser, ale zatim jsem nenasel takove, ktere by bylo primo pro tohoto Asuse urcene.
    nasel jsem tohle: pouzdro Brando, ale to se mi nelibi.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Připojím se k diskuzi mám měsíc P565 cz
    v originální ROMce je pár výše vypsaných chybek ale funkci a rychlost GPS si nemůžu vynachválit.

Můj dotaz směřuje k neof ROM co tu nekdo uvádí:

GM5_V6.12.0S.WWE00.00_M4.6.5.P7_V2.10.0 MYS00_20090123_3050.00.exe
    zdroj:

ftp://ftp.asus.com.tw/pub/ASUS/Mobile_Phone/P565/

jaké jsou tam změny?

díky

rn.

da se nekde najit originalni czROM ci ulozit soucasnou? tak jako tomu bylo/je u jinych PDA?

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Ahoj všem,
    chtěl jsem se optat,co nového u P565 a jestli se nechystá ROM kde budou W6.5.
    Díky za info

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tak jsem se také stal majitelem tohoto skvělého PDA, provozuju na něm navigaci IGO 8.3.2, mám tam Pitkovu ROM a je fakt, že všecko běhá krásně, akorát v té navigaci, když dám 3D pohled tak se to tak jakoby seká, obraz se skokově mění třeba i jen jednou možná dvakrát za sekundu ale ne rychleji...je to tak normální? Jinak program odpovídá rychle, RAM je sposta volno a vše jak má být...jen tohle že jde takto sekaně mě trošku vadí, ale nic hrozného....Jinak kdyby někdo měl nějaké postřehy a nápady co na tomto PDA udělat (a možná jsem neudělal), sem s nimi Díky!

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Muzes sem hodit link na tu tvoji anglickou rom? i s nejakym navodem a pipisem kdyz tak. dik

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 15:23
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08