Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - TouchFLO 3D - témata vzhledu (themes), skiny

Antony_ce4you (29)|12.12.2008 15:11
Takže kdo máte nějaké linky popř. přímo v PC... podělte se :)
radospol (175)|12.12.2008 15:17
Zmena ikon v hornej liste:

http://www.edisk.sk/stahnout-soubor/32328/bat_h_et_volume.rar_907.57KB.html

00307613_image-thumb158_QK8V.png
lukschaMDA (23)|12.12.2008 16:28
Témátka máte i tu:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=451731

a jinak se dají použít i z Diamondu.
Atisbusty (102)|30.3.2009 23:34
[quote=radospol]Zmena ikon v hornej liste:

http://www.edisk.sk/stahnout-soubor/32328/bat_h_et_volume.rar_907.57KB.html

[/quote]

Vypadá to dobře, ale...pod čím je to schované, pokud bych to chtěl odinstalovat ? Dík
hafush (136)|31.3.2009 02:02
Pokud vám jde o taskbary, tak nejlepší najdete ZDE.
exemek (3)|2.4.2009 10:37
otřebval by jsem poradit jak mám změnit vzhled na HTC touch HD. Některé jsem si stáhl s xda-developers ale nevim jak je dostat do HTC.
hafush (136)|2.4.2009 18:21
Pro začátek je nejjednodušší nainstalovat si již hotový instalační CAB,který udělá vše za tebe.
Já osobně jsem doteď používal tsowentaskbar5v1.7 a byla bezproblémová instalace používání i odinstalace. Dnes budu pátrat po nových,tak dám kdyžtak vědět.

EDIT: Tak můžete zkoušet. Je tu jiný taskbar a to Misfortune v2.0
exemek (3)|18.4.2009 23:14
jj ono to je všechno pěkné, ale já jsem si stáhl TF3HD Manila a nevim jak ten vzhled mam aktivovat nebo co mam s tim udělat!!! na XDA-DEVELOPERS byla fotka vzhledu jak by to mělo vypadat ale ja jsem nepřišel na to jak to udělat a co je to vůbec ta manila. mam nebrandovanou verzi HTC Touch HD, neflashovanou a ani se k tomu nechystam protože i při velké zátěži se přístroj neseká. tak mi prosím poraďte jak zmenit vzhled se soubory manila jestli k tomu potřebuji nějaký prográmek nebo děkuji. Mooooooooooc děkuji předem!!!!
Vector (4)|17.6.2009 20:32
tak heleď musíš nejdříve nainstalovat prográmek DIAMOND TF3D CONFIG. POTOM STÁHNOUT NĚJAKÁ TÉMATKA A ULOŽIT JE KDEKOLIV NA KARTU. TADY MÁŠ LINK NA SPOUSTU TÉMATEK I TEN PROGRÁMEK: http://mylostblog.altervista.org/skins/touchflo-hd/touchflo-hd-theme-001-text. PROGRAM NAINSTALUJ A POTOM POSTUPUJ PODLE TOHOHLE VIDEA: [youtube]http://www.youtube.com/v/pK632TJNVMc[/youtube];)
lnadeb (65)|18.6.2009 12:44
Taky jsem chtěl nainstalovat Diamond_TF3D_Config, ale nefunguje, hodí chybu při spuštění. Možná by to mohlo být tím, že není nainstalovaný net framework 3.5, ale tento pro změnu zase nejde do zařízení nainstalovat, hodí vždy hlášku nedostatek místa, uvolněte bla bla, přitom místa je plná... Takže jsem zkoušel návod, jak ho zaručeně nainstalovat, když háže chybu při instalaci přes activesync, ale bezúspěšně... Začínám pomalu nenávidět touc hd:))
tomsoft (2734)|18.6.2009 12:52
V normální slušné ROM je vždy přes 250MB místa v zařízení... co jsi tam vše instaloval do zařízení, že nemáš místo na Net3.5.
A instaloval jsi to z CAB umístěného v PDA nebo z EXE přes Active Snyc?
Zde je NETCFv35.CAB, který se instaluje přímo v zaříení.
lnadeb (65)|18.6.2009 16:34
Díky za zájem Tome. Samozřejmě že v zařízení mám 300MB volného místa, ale prostě to házelo tuhle hlášku. Zkoušel jsem jak *.cab soubor, tak i přes activesync, vždy bezvýsledně. Nakonec se mi podařilo nainstalovat verzi .NET Compact Framework 3.7, avšak program Diamond TF3D Config prostě nefunguje...
tomsoft (2734)|18.6.2009 18:36
jj, to je možné. Jestli je ten soft jen pro 3.5, tak bohužel. Ikdyž ... no, ale stejně... co nabízí Diamond TF3D Config na HDčku, proti Tweak HD?
lnadeb (65)|18.6.2009 18:54
Chtěl jsem vyzkoušet nějaké téma pro HD podle tady umístěného videa, kde je k tomu využit Diamond TF3D config. Už jsem se jednou snažil zde někoho znalého zeptat...

[code]Zdravím, poradí mi někdo znalý jak používat téma na HDčku? Co jsem tak pochopil z XDA, tak použít program Diamond TF3D Config 0.6.7, tam povolit témata a instalovat je. Ale tento program v novější verzi TF3D nefunguje... Jak tedy lze používat témata z XDA např. toto:

Kód:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=501451
Děkuji za radu. [/code]

Ovšem bez odezvy;)
tomsoft (2734)|18.6.2009 19:42
to: lnadeb
Hm, těžko radit, nemůž ani zkusit. Mám teď ROM s WM6.5 bez TF.
Ale když jsem se díval co obsahuje ten CAB, tak tam jsou "_manila" soubory, které když se nainstalují do nesprávné verze Manila, tak to samozřejmě nepůjde nebo půjde jen něco.
Takových themes a úprav je na webu spousta a bohužel ne všechny fungují na 100%, právě z důvodu nových verzí TF. Někteří autoři jsou slušní a napíšou přesně pro jakou verzi Manila je určen daný Theme, ale ne všichni :(

Samozřejmě by to šlo upravit pro novou verzi TF, ale není to tak jednoduché.
Zde přikládám dvě jednoduché app, které umí editovat patřičné _manila soubory a to jak textově, tak graficky.
Takže jestli si cheš hrát, musíš nejdříve zjistit, kde v jakých souborech jsou ty obrázky, které se mají měnit a pak je upravit v novější verzi TF.
Sám bych to nedělal, protože by to za to nestálo :)
lnadeb (65)|18.6.2009 19:51
Díky, juknu na to;) Jinak jsem si před chvílí dal na HDčko EnergyROM 3 a to už vypadá částečně tak, jak jsem chtěl...
tomsoft (2734)|18.6.2009 19:55
jj, Energy se mi moc se mi líbí, ale zkouším bez TF.
lnadeb (65)|18.6.2009 20:00
Já si stáhl standartní verzi s TF3D, tak nějak jsem si na to prostředí zvykl a používám ho stále. Dřív jsem zkoušel i první verzi EnergyROM HD Series 1.0 3310 ještě s WM6.1 a taky se mi to líbilo. Ale musím uznat, že první verze byla rychlejší, ale to bylo dáno také menší náročností systému WM6.1 oproti WM6.5.
tomsoft (2734)|19.6.2009 06:46
jj, TF se mi taky líbí, ale chtě jsem se pořádně seznámit s Titaniem a s mnohal pluginy, které jsou na webu k mání, je to velmi zajímavé :) a umí toho hodně. Tak uvidíme, vrátit se k TF3D se dá vždy.
tomsoft (2734)|9.8.2009 20:57
[h][color=red]DUSK Themes[/color][/h]
Protože jsem přes víkend měl celkem klid a spoustu času, hrál jsem si s novou Miriho ROMkou.
Protože jsem přes UC, do kterého jsem si opět něco přidal a po HR a auto instalaci UC, už moc nastavování není,
tak jsem si hrál s Dusk Themes. Autor těchto mnoha pěkných grafických úprav je opravdu důmyslný a myslí na všechno.
nejen to základní jako je Dusk Manila 2, ale i spoustu dalších vylepšení a zkrášlení ROM s WM 6.5, jako je např.
Windows Media Player, FMRádio, Dialer, TaskBar ikony, StartMenu ikony, Pozadí pro S2U2 a další.
Když jsem postupně všechno odzkoušel, něco ještě drobně upravil, vytvořil své CAB soubory,
(autor používá nějakou free verzi balíčkovače CAB souborů a je nutné odkliknou tu hlášku na začátku instalace
skoro každého CABU a to je pak nepoužitelné v UC - proto jsem většinu balíčku CAB upravil v lepším SW na CABy)


dostal jsem celý OS do velmi pěkného "Black" tématu, který je opravdu velmi pěkný. Dělá dojem uceleného celku,
který, aspoň mě ano, moc líbí. No podívejte se na obrázky.









Dávám tady k dispozici vše co jsem k DUSK themes našel a upravil. Vše je funkční a odzkoušené.
Testováno na ROM Miri v26.2 Manila 2.1. Na jiných ROM by mělo také vše snad bez problémů fungovat
([color=red]POZOR[/color] na Energy ROM - je nutné použít jiný Dusk Manila základ, který je ZDE)
Určitě to neinstalujte na ROM, kde je Manila 2.5

Certifikát (není nutný, pokud už ho máte v OS)

Celá verze S2U2 2.04 CZ s Dusk tmavě červeným pozadím

Základní balík Dusk Manila 2

Dusk TaskBar ikony

Dusk Windows Theme (.tsk)

Dusk Start Menu ikony (ikony do start menu, které nahradí ty z Windows)

Dusk Comm Manager

Dusk FM Rádio

Dusk Dialer

Dusk Windows Media Player

Existují ještě i další změny vhledu programů, které DUSK má, ale protože už jsou méně používané, nezkoušel jsem je.
Proto uvádím je linky na XDA do patřičných vláken k DUSK tématům.
Pozor, když budete stahovat něco z těchto vláken na XDA. Dusk tam má vždy několik verzí svých úprav a každá je na jinou verzi třeba Manila
nebo dialeru atd.. pozorně čtěte. Ale všechny jeho úpravy jodu bezproblémů odinstalovat a vrátit tak systém zpět.
[color=red]Při experimentech, doporučuji zálohovat.[/color]


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[h][color=red]Dusk Manila 2.5 WM 6.5 [/color][/h]
A je to tady :D :yes: :bulb:
Dusk je také nyní pro Manila 2.5 včetně:
WM 6.5 Start Menu a ikony
HTC Fm rádio
HTC Comm Manager
WM Titanium v2
Startovací "Welcome Screen"
HTC Volume Control

Takže kdo má ROM s Manila 2.5, může vyzkoušet, link na XDA