Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P526 - java emulator a jeho vyuziti

Harmi (40)|12.12.2008 11:02
Zdravim vsechny, mohl by mi prosim nekdo sdelit k cemu, pripadne jake aplikace nebo programky ci hry pouziva pro java emulator Esmertec ve WM6.
Ja jsem v emulatori jen tak pro zkousku spustil operu mini 4.2.jar - funguje dobre ale nechapu jeji vyuziti kdyz se da do WM6 nainstalovat Opera 9.51.cab

Pouzivate nekdo emulator javy na nejake konkretne veci/učely ktere by stali za to, a ktere nelze bezne pouzit v pda s WM6 bez emulatora?
Pokud ano prosim o jejich seznam pripadne kratky popis cinnosti/funkcii/vyuziti.

THX :D
AlešD (114)|12.12.2008 18:02
Například aplikace "Mobilní banka" od Komerční banky.

Mimo jiné Opera Mini má tu výhodu, že minimalizuje datové objemy při surfování, což odceňuji zvláště při roamingu.
Harmi (40)|12.12.2008 19:14
S tou kb mi to musis vysvetlit ja mam info primo o produktech kb kde nepotrebujes javu,ty snad vis jak naistalovat java applet pro prohlizeni vebu na to aby si si nemusel aktivovat exůresni linku u kb a stacil ti jenom certifikst a heslo pro pripojeni prez www. pls jestli mas icq tak muj nic je harmi 279639016 takpisni a pokecame vic moc me to zajima thx zatim cus pisu prez pda takze sory za gramticke chyby
AlešD (114)|13.12.2008 10:08
Jedná se o aplikaci Mobilní banka KB jako doplněk Expres linky, kterou jsem měl na stařičké T610, kde to běhalo jen a pouze na javě. Anžto jsem si to dost oblíbil, zavolal jsem na hotline KB jestli to nemají i pro javu provozovanou na WM. Měli, ale neručili za to, že to bude v dané aplikaci (Esmertec) a na daném zařízení (HTC Cruise) korektně fungovat. Poslali mě odkaz, odkud jsem to nasosal a nainstaloval. Výsledek: funguje (zadávám přihlašovací jméno, heslo a pin a pak už posílám peníze). Jedinou potíží je otravná hláška, kterou asi obecně java produkuje při spuštění čehokoliv co někam posílá data. Nicméně ji potvrdím a pak to funguje korektně. Někde na netu jsem viděl návod jak to opravit (úpravou v jakémsi XML souboru), nicméně v mém případě to nefungovalo.

Aplikace Mobilní banka KB mě vyhovuje z těchto důvodů:
- je to tak jednoduché, že to dokážu ovládat i já
- má to všechny pro mě potřebné fce vč. šablon příkazů
- zabírá to málo místa v paměti
- je to přijatelně pomalé
- vzhledem k tomu, že mě nikdo, za cca 4 roky co to používám nevyčistil účet, bude to zřejmě i docela bezpečné