Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - problém - v noci zamrzá

Jameson_ce4you (51)|12.12.2008 09:48
Ahojte, mám taký zvláštny problém. V utorok som si doniesol domov Raphaela, brandovaného T-mobilom. Moju raodsť z neho zchladil fakt, že keď som ho nechal nabíjať cez noc, tak ráno v stredu bol tuhý ako štolverk. Svietila LED podsvietenie smerového kruhu v zmysle "plne nabité" a nešlo s ním ani hnúť. Po resete všetko nabehlo OK. Ďalšia noc bola bez problémov. Cez deň som telefón používal takisto bez akejkoľvek známky prolému. Zato túto noc ma Raf zasa "príjemne" prekvapil. Asi o šiestej ráno som sa zobudil na to, že mi na stolku niečo vrčí. Raphael tentokrát nebol na nabíjačke, len tak ležal na komode a vibroval. Vibroval nonstom, pritom nič nesvietilo, proste ako keby mu preskošilo. Manželka sa strhla zo spánku že "to čo máš tu za holiaci strojček?!". Tehla bola inak úplne mŕtva, nereagovala na nič, iba po vysunutí svietilo podsvietenie klávesnice. A vibroval až do resetu.

Tak začínam mať zlý pocit, že ako tradične na mna sadla "smola z očakávania" - iste to poznáte, keď sa na niečo dlho tešíte, pos**e sa to. Stretli ste s s tým niekto? Takéto chyby neznášam, alebo keď v servise poviem, že o šiestej v noci to začalo vibrovať a neprestalo až do rána, budú na mna pozerať ako na blbca...Vopred díky!
Brco_ce4you (447)|12.12.2008 10:51
No vidim, ze TM ROM su stale "kvalitne". Prve co som urobil, ked som davno mal MDA Compact III (HTC Artemis) bolo, ze som dal novu ROM z xda-dev. Bolo to jedine riesenie. TM nebol schopny reagovat na moje dotazy a ani som to od nich necakal.

Obavam sa, ze pokial nenajdes iny dovod, tak bud vratit PDA alebo urobit to co som napisal vyssie.
henrys_ce4you (12)|12.12.2008 13:39
Ja jsem mel koupeny Raphael od Sunnysoftu s anglickou romkou a mel jsem podobne problemy, proste obcas se zaseknul, bila obrazovka a pres ni nasikno sede pruhy, pomohl jen reset, podobny problem neli stejny jak ty. Delalo mi to tyden i po prvnich ukuchtenych romkach z XDA, ale u tech novejsich, co vysly od rijnu mam vse v poradku.
Jameson_ce4you (51)|12.12.2008 16:29
Diky moc, flash ma tiez napadol, zial, ahem, neviem, ako je to u T-mobile v CR, ale tu su to s prepacenim bastardi, ktori vsetko blokuju a preflashovanim pridem o zaruku (o tom, ze to nema vplyv na hardware sa s tupcami nema vyznam bavit). Az (AK!) vyda T-mobile nejaku oficialnu ROMku (ktoru tam dokazem v pripade nudze flashnut nazad), tak celkom iste to budem tahat tymto smerom, zatial ma len zaujima, ci moze ist o HW chybu, alebo proste T-mobile smejd ROM... Kazdopadne, diky za postrehy!
bartCZ_ce4you (75)|3.1.2009 13:35
měl jsem ten samý problém, tuhnul přes noc, někdy ve dne, flash nové ROM a po starostech, pohledej tady na fóru a najdeš i originální ROM pro případ flashnutí zpět v rámci reklamace.