Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - Zvuk SMS - jak nastavit?

Amaterasu (9)|11.12.2008 18:13
Zdravim,
mám HDčko od včera a nevím jak nastavit vlastní zvuk sms...to menu kde se nastavujou zvuky sem nasel ale nedalo mi to navybranou, takže jsem musel použít nějaký
ze zvuků přednastaných...to samé vlastně platí i pro budík.
Kdyby jste mi napsali jak na to, byl bych moc rád;)
Pavlus_ce4you (125)|12.12.2008 06:44
Musíš zvuk který chceš použít přesunout do adresáře Windows. Pak by se Ti měl objevit v nabídce.
rudyso (2)|31.1.2009 22:09
Já to zadal a nakopíroval v nabídce se to ukázalo ale nefunguje přepne to na ,,default,,:(( nevíte někdo co stím děkuji
hafush (136)|1.2.2009 01:33
Nevím jestli stačí,aby byly přímo ve Windows. Jáje mám ve Windows/Rings/......... . Co je ale důležité- MUSÍ TO BÝT WAV. S MP3 se nechytáš.
dvzd (139)|1.2.2009 03:45
Zvuk pro oznámení příchozí SMS musí být uložen přímo v akresáři "Windows", může být klidně i ve formátu MP3. Když jsem měl ten soubor v adresáři "Windows\Rings", tak mi to ten soubor pro oznámení SMS nenačetlo, ani když byl ve formátu WAV. Tam jsou asi jenom soubory pro vyzvánění příchozího telefonního hovoru.
htcjirka (1875)|1.2.2009 09:03
Ano,presne jak pise dvzd.Ve slozce Rings jsou jen zvuky pro vyzvaneni.A zvuky pro prichozi sms,eamily atd musi byt ve slozce Windows a jak zde bylo napsano muzou byt i ve formatu MP3.Sam pouzivam mp3.
rudyso (2)|1.2.2009 16:25
Udělal jsem to přesně jak jste říkali do složky - windows a ve formátu wav.Ale i přesto mi to nefunguje v nabidce se to ukázalo
to jo !!! Taky jsem potom udělal restart ale nic se nezměnilo hudbu jsem v nabídce měl ale když jsem jí chtěl použít
tak to zase přeplo na ,,default,, :(( ale nevím proč .....prosíííííííím o radu děkuji.
iHTC (9)|1.2.2009 19:10
neni lepsi pouzivat aplikaci Ringo ?
laddie (4)|1.2.2009 20:22
Zdravím všechny. Mám stejný problém s budíkem. Nový zvuk (Winnetou) jsem vložil do složky Windows a vybral jej jako tón pro buzení. Vše O.K. funguje, bohužel jen do soft resetu. Po SR je nový zvuk ve složce vidět a je možno jej vybrat ale bohužel není při buzení přehráván. Nevíte někdo co s tím, prosím? Zvuky, které jsou v nabídce mi až tak nevyhovují. Děkuji za rady.
McLareN73 (8)|2.2.2009 17:51
Přidám vám odkaz na nějaké ty SMS Zvuky na TouchPro.cz - http://www.touchpro.cz/?p=smszvuky
ReWegar (84)|5.2.2009 14:22
tak se hlasim take :( pridal sem si do windows Wav se zvukem pro SMS a vse jelo ok a ted po dvou dnech ani hlask ajen zavibruje :( pritom v nastaveni ho vidim a mohu jej tam i prehrat :(
ReWegar (84)|9.2.2009 15:26
tak zahada :) vcera jsem soft resetoval a vse zase jede.
Budu to sledovat