Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.1 - problém s nastavením sdílené složky BT

kobra (2)|11.12.2008 18:10
Vlastním Samsung i900-Omnia, ale jelikož jsem se setkal se stejným problémem i u jiného zařízení s VM 6.1, mám za to, že se jedná o problém tohoto OS.
Při nastavování sdílené složky (úložiště) u bluetooth a po jejím potvrzení sice zvolená složka zústane uložena jako zvolené úložiště, ale při následném přenosu souborů přes BT se tyto soubory vždy uloží pouze do výchozí složky, což je \My Documents, tedy bohužel do základní paměti. Nepomáhá ani restart po nastavení, ani zvolení jiného adresáře s názvem bez diakritiky.
Na lince Samsung to dopadlo tak, že když operátor se mnou toto zkoušel na svém telefonu, tak mu tento přestal přes bluetooth pracovat úplně, HOT LINE Microsoft se
mnou odmítl komunikovat, odkázal mě pouze na výrobce. Pokud znáte řešení prosím poraďte.
PhSnake (872)|12.12.2008 07:29
Neviem ci myslis to iste ako ja, ale mozes skusit installnut "OBEX Inbox" (vygoogli) je to myslim freeware, umoznuje to zmenit defaultny folder kam sa ukladaju subory prijate cez BT
kobra (2)|12.12.2008 16:36
Děkuji za snahu, našel jsem doporučovaný soubor, nainstaloval, ale v nastavení se mi toto vůbec neobjevilo. I když jsem opětovně odinstaloval a instaloval do zařízení i do mého úložiště, stále stejný výsledek, v nastavení nic. Projel jsem telefon, ale ani zde jsem nic nenašel. Po konfiguraci BT jsem sice zde našel novu přidanou možnost OBEX File Transfer, ale i když tuto zatrhnu,nic se neděje. Po restartu zařízení mi zase telefon nepříjímu žádný soubor poslan přes BT, objeví se hláška File recieved, což by mělo být přijatý soubor, ale na druhém zařízení ze kterého posílám se objeví hláška že soubor nebyl přijat, a tak to jde dokola. Po odinstalování Obex jde všechno jako dříve, akorát si zase nemůžu zvolit složku k uložení. Rovněž jsem toto instaloval i na úplně čisté zařízení po Hard resetu, takže tudy také cesta nevede. Ještě jednou děkuji tza snahu, ale nepracuje to jak by mělo.