Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P526 - Jak se připojit k bankovnímu účtu?

Harmi (40)|11.12.2008 12:27
ZDravim prosim prosim o pomoc,
snazim se prijit na to jak se prihlasit ke svemu bankovnimu uctu prez internet v pda, po otevreni prislusne stranky mi vyskoci informaci okno:
Javascript - server www.mojebanka.cz pro spusteni aplikace je nutne mit nainstalovanou a povolenou javu od spolecnosti sun.
V PC to nainstalovane mam ale nemuzu nikde najit nejaky .exe nebo .cab (java sun) ktery by jsem mohl nainstalovat do PDA aby jsem se na dany server dosatal a mohl se prihlasit na sve bankovni konto. Z testu na strankach me banky mi vyskocila hlaska:
- Operacni system WM: ok
- Nalezeny prohlizec Opera 9.51: ok
- Cas pocitace a cas servru jsou ve shode: ok
- Nalezena nepodporovana verze prohlizeni PDF: - (pouzivam Xpdf pro PPC)
- Dodavatel prostredi java v prohlizeci: zadna ´podporovana metoda spusteni Java appletu nebyla nalezena
- java neni povolena v prohlizeci

tot vse.

Pokud nekdo z Vas vi jak dostat java applet do PDA nebo mate nejaky SUN-ovsky .cab nebo .exe instalator pro Javu ve WM6, nebo vite co kde a jak stahnout a naistalovat pripadne spustit v pda aby Opera 9.51 podporovala javu a jeji applety, nebo tak neco budu moc vdecny za kazdu radu nebo skusenost. thx :)
JiriE (117)|11.12.2008 13:11
Na PDA funguje "Mobilní banka", aplikace KB napsaná v Javě pro mobilní telefony. Po několika letech ji konečně lze provozovat i na PDA s WM, je to popsáno na stránkách KB. Z WM zařízení je to sice optimalizované pouze pro HP6915 (rozlišení 240x240 :( ), větší rozlišení to moc využít neumí, ale funkční to je.
Teď mám v práci fofr, kdyby bylo potřeba napsat něco více, tak až večer.
Harmi (40)|12.12.2008 09:45
Super dik, presne tohle jsme hledal, skoda jen toho rozliseni, dalo mi docela dost prace nez jsem to na strankach KB vubec nasel maji to totalne neprehledny, pokud clovek nevi co hleda tak by to ani nenasel hh. Hned si aktivuji nejake ty veci kolem toho a pak si to ztahnu do pda a odzkousim to. Jeste jednou dik za radu.

Pro ty co by to chteli taky a maji ucet u KB tak vic info vcetne dema aplikace ZDE