Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond (Compact IV) - problém - chyba aplikace fotoaparátu

blackman_82_ce4you (255)|10.12.2008 21:38
Po vyfoceni nejakeho záběru nedojde k uložení fotografie. Po vyfocení se objeví přesípací hodiny na dost dlouho rekneme 30s, pote opet naběhne režim foceni ale fotka není uložená. V albu jsem dal zobrazit všechny obrázky ale ty vyfocený mezi nima nejsou. Nevíte kde je problém???
Pavel Koza (4761)|10.12.2008 21:54
Kam ukladate? Zkuste prehodit cil ukladani fotek na druhou pamet.
Tugof (79)|10.12.2008 22:18
Taky mi to dělalo. Změna úložiště nepomohla. Všechno možný nastavení (i v registrech) ohledně foťáku jsem různě měnil a furt to nešlo, pak to zničeho nic začalo fungovat a je to OK. Ať teď změním nastavení jakkoli, pořád to funguje....:?
Adow (1267)|11.12.2008 08:15
Dělalo mi taky - je to nastavením "Encode photos in portrait mode" na enabled v Advanced Configu. Nevím proč. To enabled je dokonce podle AC výchozí nastavení.
PS: Teď jsem to zkusil schválně zapnout, jestli si to dobře pamatuju - a je to tak - vyfotím, ukáže fotku a pak už se při každé možnosti jen motá kolečko a skočí to zpět do focení bez uložení fotky :D.
blackman_82_ce4you (255)|11.12.2008 09:32
Super problem je veresen!!! Diky. Jen nechapu jak se jen tak z niceho nic zmeni hodnoty v registrech :( Uz se mi zmenili registry tak ze mi neslo zapnout BT a pak ten fotak. Donutilo me to nainstalovat Advance config coz ulehcuje praci s registry ale proc se tak deje netusim :?
Adow (1267)|11.12.2008 17:00
Tak označ můj příspěvek jako řešení a že Ti to pomohlo, uděláš mi tím radost :D