Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace do DEVICE

Tayu (12)|10.12.2008 14:08
Ahoj,

Řeším tu teď poměrně závažný problem, když instaluji program do WM zařízení tak zařízení pokud je v něm vložena pamětová karta dává navýběr zda chceme program instalovat do "DEVICE" nebo na Pamětovou kartu. Z toho plyne moje otazka lze nějak tento krok přeskočit a bez interakce uživatele vždy zvolit místo pro instalaci "DEVICE" ?

Děkuji za návrhy...
RStein (2012)|10.12.2008 14:39
Zkusil bych pozmenit parametry wceload. Predtim si ale predchozi hodnotu zazalohujte.

V registrech, v sekci HKCR\cabfile\Shell\Open\Command zmente Default hodnotu na wceload.exe "%1" /noui. Pokud vim, muze nastat ale problem s bezpecnostnimi prompty, pokud je nemate vyrazeny..
ing.dr (116)|21.12.2008 14:52
Tohle je zajimavej dotaz, ale z jakeho duvodu to chces? Je to jen jedno kliknuti.
Tayu (12)|22.12.2008 09:41
Kazdopadáne dekuji za odpoved a zkusim to...je to z duvodu toho, ze nejake apliace pracujici se systemem pri instalacu na kartu nepracuji korektne, timto jsem chtel (nechtel) dát na výběr zakaznikovi umisteni instalace a tim jsem chtel predejit problemum s nefunkcnosti ;)...Díky a pak napisu jak to fungovalo ;)
tomsoft (2734)|22.12.2008 14:15
Ale pak je potřeba vždy upravit registry v daném PDA před instalací...
Není lepší udělat CAB balíček tak, aby už nevybíral umístění a měl nadefinováno přímo zařízení?
Tayu (12)|22.12.2008 17:19
A to udelas/ nastavis jak prosim te?
Dekuji