Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - automatické připojení k handsfree

petula.71 (57)|10.12.2008 11:00
Ahoj, četl jsem že Omnia má jakési inteligentní připojování k HF přes Bt. Řeším totiž následující problém.....Chtěl bych aby se mi telefon buď zcela automaticky připojil k HF v autě...po její zapnutí a nebo aby jsem spojení potvrdil na HF. Nechce se mi totiž neustále tahat telefon při každém nastoupení z pouzdra a spojení potvrzovat na něm. Děkuji
RStein (2012)|10.12.2008 12:01
Omnina ma MS BT stack a staci ji pouze jendou s BT HF sparovat? U chvili pujcene Omnie si zadny problem s potvrzenovanim nevybavuji. Kvuli nekterym problemum s BT HF sadami radeji vzdy u WM zarizeni menim tridu bluetooth na Smartphone (podrobneji jsem tento trik popsal zde http://jdem.cz/ajat6).
petula.71 (57)|10.12.2008 12:11
no, já se spárováním žádné problémy nemám, jen že musím pokaždé na telefonu potvrdit....chcete spárovat s HF Ford?..blablabla....a tomu se chci vyhnout. Takže jestli jsem dobře pochopil tak se Omnia jednou sespáruje a příště potvrzení nevyžaduje?
RStein (2012)|10.12.2008 12:14
Tohle at Vam potvrdi nekdo, kdo Omnii ma. Ale ja si nic takoveho nevybavuji. Urcite to neni standardni vlastnost MS BT stacku... Navic MS BT stack ma v registrech volbu HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Bluetooth\AudioGateway:ConnectHFOnCall, ktera funguje tak, ze i kdyz nebudete mit auto connect na HF sade zapnuto, ale obe zarizeni budou sparovana, tak se WM zarizeni stejne k HF sade pripoji pri prichozim nebo odchozim hovoru. To mam vyzkouseno a funguje to dobre. Auto connect v aute pouzivam jen kvuli tomu, ze se mi na PDA automaticky aktivuje profil do auta pro navigaci) (zvysi se hlasitost na maximum, jas displeje apod).
Huki (16)|10.12.2008 17:27
Používám Parrot 3200 a Omnie se při každém spojení automaticky spáruje, nemusím potvrzovat nic ani na HF ani na Omnii. Při prvním párování jsem měl zapnutou funkci chytré párování (Nastavení - přípojení - bluetooth - chytré párování). Dále jsem měl i zaškrtnuté automatické PIN kody 0000 a 8888. I když při prvním párování HF požadovala zadání úplně jiného PINu...
petula.71 (57)|10.12.2008 21:19
jjj, asi to bude jen vlastnost přiblblého symbianu...mám totiž samsung G810. Tak jsem se chtěl ujistit že nespadnu z bláta do louže. U SE 790i je vše jak má být, také vše automaticky. Moc děkuji.