Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - Nejlepší aplikace pro TP

kecinzer_ce4you (332)|9.12.2008 16:59
Určitě to tady již bylo (celově ve foru) zmíněno, ale mě to zajímá konkrétně pro Raphaela.
Jaké jsou vaše oblíbené a nejpoužívanější aplikace?
Rád bych dostat tip na nějaký užitečný program typu budík, či užitečná utilita na práci s textem atd.
martin_m_ce4you (200)|9.12.2008 19:49
tak já bych zmínil budík pTravelAlarm. Vyzdvihl bych hlavně možnost definování více budíku najednou, u každého lze nastavit který den v týdnu má budík zvonit, vlastní melodii i hlasitost. podporuje i mp3. snadné ovládání a je zobrazen přímo v today! u mě 10/10 v dané kategorii!
Čiko_ce4you (78)|9.12.2008 19:59
Z budíků používám super G-Alarm. Je Touch-Friendly a dokonce free a v češtině.
zivan (615)|9.12.2008 20:34
A aplikace pro TP jsou specialni a nikde jinde nebehaji? Nebo by snad bylo fajn, kdyby si tu kazdy na sve zarizeni zalozil vlakno "Nejlepsi programy pro..."?
Melo by stacit tohle vlakno - Softwareová hitparáda Ce4you aneb co máte v cihle za softy (PDA)?
kecinzer_ce4you (332)|9.12.2008 21:36
Jde o to, že TP má přeci jen VGA displej a také speciální Touch Flo 3D plugin, do kterého jsou také speciální programy a pluginy.
Takže by mě zajímalo, kdo jaké apliakce používá konrétně na Raphaelu.
Já jsem si třeba nainstaloval SPB PhoneSuite, ale bez SecondTodey vůbec nevím jak vybrat nějaký profil :).
Bobanovicz (511)|9.12.2008 23:10
Na profily je dobrý PocketZenPhone a nepotřebuješ na přepínání Second Today.
Martin Ráž Hoch (1832)|9.12.2008 23:20
Abych se přiznal, tak mě osobně celé tyto obecné diskuze přijdou k ničemu, protože člověk si to stejně musí vesměs vyzkoušet sám a co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému.
kecinzer_ce4you (332)|9.12.2008 23:23
To ano, ale aspoň dostane třeba dobré tipy :)
Sako verife (476)|11.12.2008 11:59
predem musim napsat ze TF3D nepouzivam.

Nicmene program Photocontacts PRO 5.10 ma jiz mezi podporovanymi zarizenimi uveden nas pristroj. Predpokladam tedy ze jej lze pouzivat a ovladat s TF3D (v options je polozka zapnout TouchFlo 3d) http://www.pocketx.net/products/photocontactspro_ppc/#NewVersion
features jsou na tom linku, zvlada toho hodne a vypisovat to semka se me nechce.

Jako budik pouzivam Chronos 3.8.7, je take v cestine a lze nastavit budiku kolik chcete? vybrat urcite dny v tydnu, lze pridelit jakykoliv zvuk nebo MP3 + vybrat co se bude pri budicku dit ( zvuk+vybrovani, spusteni nejake aplikace atd)
Samozrejmosti je i moznost vyuziti casovace s mezicasem a stopky. Samozrejme ma i today plugin, ovsem jake je vyuziti v TF3D netusim.

vyjmenovavat dalsi programy, ktery jsou podle me dost dobry a vyuzivam je, je podle me zbytecny. Predpokladam ze 99% z nich v TF3D nepujde (samotne programy samozrejme pojedou ale nevim jak to bude s editaci treba nastaveni)

Martin Ráž Hoch (1832)|11.12.2008 12:49
Ok, pokud chcete inspiraci, tak za sebe bych doporučil:

- Nové TouchFLO 3D z Touch HD - rychlejší engine, nová záložka akcií, předpověď na 5 dní
- TouchFLO 3D modifikace - pozadí na všechny TABy, SMS zoom, Black neon icon set
- GScroll (komerční) - aplikace pro aktivaci dotekové vrstvy kolem Direction PADu
- Klaxxon - suprový doteku přátelský budík, integrovatelný do TouchFLO 3D, spolupracuje s G-senzorem
- StopWatch - skvělé stopky
- FakeCall - super věc na předstírání příchozího volání (realistické)
- hTorch 2.3 - aktivace diody jako svítilny - dvě úrovně
- KeePassSD - skvělý password manager s protistranou i na PC
zigzag (226)|12.12.2008 08:59
Total Commander 2.50 - správce souborů
Task Manager 3.2 - správa systémových prostředků
NeboPad 1.1 - textový editor
SMS unAccent 2.3.0 - free odesílání SMS
QIP PDA 2041 - IM
Skype 2.5 Beta - IM
Pocket RAR 3.80 - un/packer
Diamond TF3D Config 0.5.1 - úprava TF3D
Advanced Configuration Tool 3.3.0.0. - úprava systému
NoData - vypnutí automatického připojování k mobilnímu internetu
Funambol PockePC plugin 6.5.18 - synchronizace PIM
SkyForce Reloaded - hra .)
ThrottleLock - uzamknutí TP
Adobe Flash Lite 2.1 - Flash přehrávač
Illium Screen Capture 1.1 - típač obrazovky
Sunnysoft Contacts 1.5 - správa kontaktů
Torch Button 1.1 - baterka
Čiko_ce4you (78)|12.12.2008 09:16
MRH: Můžu se zeptat v jakých situacích využíváš ten fakecall?:D

SMAZAT
Sako verife (476)|12.12.2008 09:21
no zajimalo by me to taky, ale bylo me blbi se na to ptat ;)

SMAZAT
urys (402)|12.12.2008 12:53
tak možností je několik, ale psát je takhle veřejně nebudu ;)

smazat
Martin Ráž Hoch (1832)|12.12.2008 13:00
Přátelé, to jsem opravdu tak speciální, že občas potřebuji:

- uniknout z blbého jednání
- získat čas na rozmyšlenou v nepříjemné situaci
- vymluvit se z nějaké náhodné nudné schůzky
- atp.

Možností je nespočet.
Čiko_ce4you (78)|12.12.2008 13:13
MRH: Noo, nějak podobně jsem si to v mysli " namaloval ", ale nechtělo se mi věřit, že to tak někdo opravdu praktikuje:) Sorry za offtopic a díky za odpověď.

SMAZAT
Sako verife (476)|12.12.2008 13:24
no alespon vim ze pred kazdou schuzkou bude muset kazdej vyndat mobila a vypnout jej :D

SMAZAT
Martin Ráž Hoch (1832)|12.12.2008 15:16
Chlapi, ale jako mě volá Vašek Klaus jako furt a vypnout si to fakt nemůžu;)

SMAZAT
kecinzer_ce4you (332)|12.12.2008 18:09
Díky za super tipy, některé softy vyzkouším.
A co používáte na profily (zvonění, vibrace atd.)? Já jsem byl spokojen s SPB Phone Suite, jenže ten prostě nejde integrovat do TF3D. Dále jsem zkoušel podobnou věc od SBSH, což bylo lepší (měl jsem ikonku nahoře u hodin), ale stejně to není moc pohodlné - designově to nepůsobí úplně ok.

A co task manager - myslím ten, se kterým se daji dobře přepínat aplikace. Já testuji ten wkTask a přijde mi takový nezvyklý.
Bobanovicz (511)|13.12.2008 17:08
http://www.koushikdutta.com/search/label/Klaxon
raphoel (4)|23.1.2009 13:28
[quote=Martin Ráž Hoch]Ok, pokud chcete inspiraci, tak za sebe bych doporučil:

- Nové TouchFLO 3D z Touch HD - rychlejší engine, nová záložka akcií, předpověď na 5 dní
- TouchFLO 3D modifikace - pozadí na všechny TABy, SMS zoom, Black neon icon set
- GScroll (komerční) - aplikace pro aktivaci dotekové vrstvy kolem Direction PADu
- Klaxxon - suprový doteku přátelský budík, integrovatelný do TouchFLO 3D, spolupracuje s G-senzorem
- StopWatch - skvělé stopky
- FakeCall - super věc na předstírání příchozího volání (realistické)
- hTorch 2.3 - aktivace diody jako svítilny - dvě úrovně
- KeePassSD - skvělý password manager s protistranou i na PC
[/quote]

Kde si sehnal prosím tě to nové TouchFLO 3D z Touch HD? Tady na fóru jsem nic nenašel kromě Manily HD ale na XPERII X1 a na xda-developers jenom nějakou beta verzi...
Lepaso_ce4you (0)|12.2.2009 09:00
S2U2 - free aplikace na zamykání obrazovky a tlačítek pro nechtěný příjem volání při vyndání z pouzdra s velkým množství nastavení. Na zamknuté obrazovce je možné vidět datum a čas. Dále nastavený budík, záznamy s kalendáře, úkoly atd. Vše možné zapínat a vypínat. Také vlastní měnící se obrázky. No zkuste a uvidíte.

MaxxMaxx (85)|13.2.2009 00:31
Pozeram ze mate good aplikacie tak sa aj ja pridam a aj poskytnem ked niekto chce.
Tak ze :
Na kontakty pouzivam beta Resco Contacts 0.92 Ma bugy ale je super
Na nakupy Handy Shpr mam aj vytvorenu database Carefoure a tesco
Na svietenie hTorch dobra apll
v praci na zakreslovanie PocketCAD moja naj all :)
File explorer od Resco 2008 pre mna naj naj na find a pracu so subormi
na financie komplet v podnikani aj doma Spb finance
SPB wireless na kontrolu dat
SPB Wallet na vsetko tajne
Sprite Backup na zalohovanie
Win mobile torrent na stahovanie torrentov naco je dobre mat spustene pc ked HTC PRo zerie menej energy :)
BubbleLevel na meranie uhlov pomocov Gsenzoru
A ostatne veci na spravu a nastavernie ako pocket mechanic, Sktools,MS voice command 1.6,StopWatch,Spb imageer,Spb Screen...

no a skoro som zabudol keby mi niekto ukradol mojho milacka tak sa mi ozve a povie kde je,posle sms z tel. cisla zlodeja
Smart Protect
00315034_Screen08_61mB.png 00315034_Screen09_bWJg.png 00315034_Screen10_C8sI.png 00315034_Screen11_SNX.png
Matrix44 (134)|5.3.2009 14:23
[quote=raphoel][quote=Martin Ráž Hoch]Ok, pokud chcete inspiraci, tak za sebe bych doporučil:

- Nové TouchFLO 3D z Touch HD - rychlejší engine, nová záložka akcií, předpověď na 5 dní
- TouchFLO 3D modifikace - pozadí na všechny TABy, SMS zoom, Black neon icon set
- GScroll (komerční) - aplikace pro aktivaci dotekové vrstvy kolem Direction PADu
- Klaxxon - suprový doteku přátelský budík, integrovatelný do TouchFLO 3D, spolupracuje s G-senzorem
- StopWatch - skvělé stopky
- FakeCall - super věc na předstírání příchozího volání (realistické)
- hTorch 2.3 - aktivace diody jako svítilny - dvě úrovně
- KeePassSD - skvělý password manager s protistranou i na PC
[/quote]

Kde si sehnal prosím tě to nové TouchFLO 3D z Touch HD? Tady na fóru jsem nic nenašel kromě Manily HD ale na XPERII X1 a na xda-developers jenom nějakou beta verzi...[/quote]

tak to by zaujimalo aj mna...
MaxxMaxx (85)|5.3.2009 14:55
na xda to najdes manila HD
.Tomik (23)|5.3.2009 16:25
jj taky mám nainstalované HD Manila, ale už se nemůžu dočkat Touch Pro2 Manila - možná už příští týden ;)
MaxxMaxx (85)|5.3.2009 16:32
tak to bude lepsie. Hlavne ze tam je lepsi kalendar.
raphoel (4)|5.3.2009 17:34
Už sem to tam taky našel:) ...na novou manilu z tp2 sem taky zvědavej...hlavně teda kvůli rychlosti...jinak kalendář sem si nainstaloval sbsh calender a namapoval na Kalendář na today pomocí SSMaPa a nemůžu si vynachválit;)
Dominiktoreto_ce4you (97)|7.3.2009 12:50
Tak nová Manila TP2 je moc dobrá,valím na ní 3 den,sice to chce ještě pár vychytávek (při vysunuté klávesnici).
Mám to součástí Betové verze Energy ROM ale paráda.
Doporučuji otestovat,minimálně :yes: