Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II (Vario III, Kaiser) - O2 - WM6.1 bez češtiny a problém s navigací

olmic (25)|8.12.2008 20:24
Ahoj, nějak se tu v těch diskuzích ztrácím. Tak snad by mi mohl někdo pomoct. Mám TyTnII od O2 a už letěl na reklamaci, z té se vrátil s vyměněnou deskou,ale nainstalovali do něj WM6.1. bez češtiny :( to je první problém a druhý dost podstatný problém. Že mi nejde nainstalovat sw na navi :( jako se nainstaluje ale pak nejde spustit a když dám kartu do čtečky tak tam je nějaký další soubor s ikonou zamčeného zámku :( dokazal by mi někdo poradit?
mikulec (116)|8.12.2008 23:01
ak chces mat cestinu, mal by si si zaobstarat cesku lokalizaciu a nainstalovat si ju. Myslim, ze sunnysoft take nieco ma.

Co sa tyka navi, o aky software ide? iGO? TomTom?
olmic (25)|9.12.2008 08:19
No čeština v tom byla před koupí, a právě že lokalizace od sunnysoftu se do toho nedávala. Mám ještě jeden starší TytNII a ten si po resetu natáhl i češtinu. A jinak IGO :)
golom (56)|9.12.2008 10:19
možnosti(podle mě):
1) flashnout romku s češtinou
2) koupit lokalizaci od sunnysoftu
3) pokud ti nevadí angl. menu ale rad bys psal česky tak kopě malé lokalizace od sunnysoftu nebo softwarové klávesnice od jiných výrobců (resco keyboard, spb keyboard)

a co se týká druhého problému: nemáš náhodou zamčenou kartu? Na kartách, pokud si pamatuju dobře (nechce se mi vyndavat) je posouvací člen, který v jedné z krajních poloh zabrání zápisu na kartu. Stejně jako to bylo kdysi v minulém století na 3,5" disketách a ZIPkách ;)
mikulec (116)|9.12.2008 11:16
Cosa tyka prvej otazky, suhlasim s kolegou predomnou, dialsia moznost je extrahovat si lokalizaciu z toho starsieho Kaisera a naistalovat na novy Kaiser.

Ohladne iGO su dolezite dve veci:

1. musis mat vypnuty aGPS(nainstaluj si Schaps advanced confi tool a tam je moznost vypnut tuto vec)
2. na novych WM6.1 romkach musis mat verziu iGO8 od 41506 nahor, starsie verzie nejdu.
matejcz (69)|9.12.2008 16:18
Hmm, bohužel Sunnysoft zatím nemá češtinu na WM6.1.
Buď počkat až bude, nebo přehrát si na jinou ROM na WM6 a dohrát lokalizaci, nebo jim to poslat zpět, ať s tím něco udělají...
A jinak iGO jsem nerozjel - originální koupenou verzi, musel jsem si na internetu najít jinou verzi.