Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Problém s Internal Storage - není vidět

dada09_ce4you (22)|8.12.2008 20:02
Po naformátování mi zmizela Internal Storage z telefonu.Formátoval jsem ji v PC přes USB kabel a po restartu tel. už nenaběhla.Když nastavím připojení USB jako DISK je vidět v PC jako vyměnitelný disk včetně složek, ale po přepnutí do Activesync ji v telefonu nevidím.Když kouknu na paměť, u Storage Card je napsáno nenainstal.Nemá někdo nějakou radu nebo zkušenost?
Díky
Pavel Koza (4761)|8.12.2008 20:13
A proč jste ji formátoval přes PC? Koukněte do Nastavení - Systém - Vymazat paměť, tam si vyberte "Format Intenal Storage Only" (nevím, jak je to v CZE ROM) a zadejte 1234 pro potvrzení. To by mělo pomoci. Snad...:)
dada09_ce4you (22)|8.12.2008 20:57
Neuvedomil jsem si,ze jde formatovat i v tel.Bohuzel ten postup ktery jste mi poradil nefunguje.Tel. hlasi Mass Storage nenalezena.Myslite,ze by pomohl HR?
Pavel Koza (4761)|8.12.2008 20:59
Asi nic jineho nepomuze. Ten vnitrni formatovaci program ocividne formatuje trochu jinak, nebo ho nejak oznaci, nebo buh-vi-co, tak snad ten HW reset pomuze. A kdyby to nahodou nepomohlo, tak to zkuste preflashovat, jakou mate ROM a vlastne cele zarizeni, klasicky Diamond nebo to od T-Mobile?
dada09_ce4you (22)|8.12.2008 21:12
Mam klasicky Diamond a minuly tyden jsem flashoval posledni oficialni ROM 1.93...z webu HTC.Zitra zkusim ten HR a dam vedet.Zatim diky
Adow (1267)|9.12.2008 07:58
Nevím jestli to je přesně tvůj problém, ale stala se mi podobná záhada:
Už se mi jednou stalo, že mi nějaký program (nebo něco, co si nedovedu vysvětlit) "přejmenoval" složku Internal Storage. Najednou jsem tam měl Internal Storage s původním obsahem, ale bez té systémové ikony a aplikace samozřejmě nefungovaly. No a kromě toho jsem tam měl Internal Storage 2, kterej se tvářil jako "ten pravej" :D. Stačilo vyhledat v registrech "Internal Storage 2" přepsat na "Internal Storage" a resetnout. Pak už zase vše zase fungovalo.
dada09_ce4you (22)|9.12.2008 09:37
Vyřešeno.
Nakonec pomohl opravdu až hardreset.Takže pro příště vím,že kartu v PC už neformátovat !!! :-).
Pavel Koza (4761)|9.12.2008 09:54
Bevza. Takze prosim oznacte jeden nebo vice prisptevku jako reseni problemu a preji co nejmene HW resetu:)