Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - Nízká hlasitost / zvuk po druhé

Radek01_ce4you (8)|8.12.2008 19:37
Ahoj,
tak jsme měl taky problém s nízkou hlasitostí zvuku a prošel jsem téma (nevím proč je zamčené) ale soubor AudioPara3.csv který jsem stáhnul mě nefungoval tak jsem na xda našel jinej a hle po restartu vše funguje proto taky posílám odkaz :
http://rapidshare.com/files/171512144/AudioPara3.csv.html

Doufám že někomu pomůže jako mě.
rein (104)|8.12.2008 20:32
A ten stiahnuty subor odtialto si premenoval na "AudioPara3.csv" ?Lebo ked to len stiahnes tak to ma iny nazov, ja som si to tiez hned nevsimo,l ze to treba premenovat.
Na margo ten link na stiahnutie, ktory si dal je len pre premium rapidshare nejde stiahnut ako free, tak pokial ho mas tak ho upni napr. sem.
Radek01_ce4you (8)|8.12.2008 20:39
To taky vím že soubor se měl přejmenovat to jsem taky udělal ale stejně to nešlo.
Oni jsou totiž ty soubory rozdílný každý má jinou velikost.
Z rapidu by to mělo jít normálně i free stahovat jestli to chceš upnout na tento server ukaž kam upnu,taky jsem to tu hledal ale nenašel jsem upload.
rein (104)|8.12.2008 21:01
Ops..... ospravedlnujem sa zle som skopiroval link a nejako ma to hodilo inde vsetko OK;)

Inak ani ja neviem ako sa sem uploaduje, ani ja som neprisiel na to.. ako?
janox (216)|17.12.2008 21:40
Tiež som súšal tento súbor AudioPara3.csv (68kB) zameniť do HTC PRO, ale zvuk sa mi zdal strašne prebudený a zbytočne silný. Urobil som to tak, že som tento súbor AudioPara3.csv skopíroval z HTC HD (na ňom je zvuk OK) - a má veľkosť 75kB (tá veľkosť síce nie je podstatná - ale iba pre porovnanie) a zvuk je super hlasný a nie je zbytočne prebudený ako s tým čo som tu stiahol. Chcem tým povedať, že na HTC HD je zatiaľ všetko úplne stabilné a funguje už mesiac ako raketa bez nutnosti SR a nebodaj HR. Tá ROM je už vychytaná na jednotku. Kiež by sa dala hodiť do HTC PRO :yes:
kecinzer_ce4you (332)|17.12.2008 21:47
Nechceš prosím ten soubor z HD přiložit?

BTW. také jsem slyšel, že je SW na THD někde jinde, fakt mě mrzí, že TP nemá taky tak dobré ROM, ale HTC má vydávat v lednu nové verze, tak uvidíme.
janox (216)|17.12.2008 21:51
Mrkni hore - už som ho tam dal.
Hodo (99)|3.1.2009 10:44
Protože mi doposud žádný z porůzných zdrojů nalezených souborů Audiopara3.csv nevyhovoval pro mýho Rafíka a mý uši (buď bylo zesílení neddostatečné nebo zase zkreslení zvuku jako prase při dostatečném zesílení), rozhod jsem se k razantnímu kroku a upravil jsem si původní zazálohovaný soubor sám podle svých potřeb. Vyzkoušeno asi 2 dny, zvuk ve sluchátku není ani na 100%ní hlasitost přebuzený a zkreslený, běžně používám 60%ní hlasitost a 60%ní zvonění. Zvuk je výborný také při připojení sluchátek a poslechu rádia, zvuk BT sluchátka SE HBH-PV710 je také obstojný. Takže vyzkoušejte a dejte vědět, mně osobně nyní jak kvalita zvuku tak jeho hlasitost vyhovuje nejvíce ze všech vyzkoušených souborů.

Ke stažení tady
plebeda1 (2)|5.3.2009 19:44
Taky se mi nelíbila slabá hlasitost Raphaela a tak jsem si stáhnul Audiopara3.csv a nainstaloval. Zvuk je silnější - možná až dost - ale to se doladí nastavením. Jenže - a tady je problém, s instalací toho souboru se mi ve sluchátku začala ozývat ozvěna - a nejen mně, ale i tomu, se kterým hovořím, takže je to hrozná zvukjvá motanice. Nevíte náhodou někdo čím by to mohlo být?
A ještě jednu prosbu - zazmatkoval jsem a smazal jsem si originální soubor. Může mi ho někdo poslat ? Radši slabý zvuk, než tuhle hrůzu.
Díky moc všem
Hodo (99)|5.3.2009 19:49
Zkus ten soubor z mýho postu, upravoval jsem to sám, mně to funguje bez problémů jak na původní ROM, tak i na nové oficiální ROM. Soubor je stažen asi 60x, nikdo tady zatím nepsal, že by s tím měl nějakej problém ...
plebeda1 (2)|6.3.2009 16:02
Zkusil jsem a funguje, super díky moc !!
kitrab (3)|7.3.2009 19:33
zkousel jsem smazat soubor "audiopara3.csv" ve slozce /windows nejde smazat, soubor je chranen jak systemovy a skryty, a atributy mi take nejdou odstranit. prosim nevi nekdo jak na to ? diky za kazdou radu.
Isomil (47)|7.3.2009 19:48
Nejlépe smazat pomocí Total comander pro PDA, je ke stažení free a v češtině, stačí jen chvilku hledat a to dokonce i v tomto fóru
rein (104)|7.3.2009 19:49
Skus to cez Resco explorer, uz som sa s tym stretol, ked som to skusal cez Total commander.
salam64 (4)|8.3.2009 13:41
Tiez mi ten subor nejde nicim prepisat....mam taky pocit ze za to moze prave ten atribut "in ROM", o ktorom neviem, ci sa da vypnut bez flashu neoficialnej ROM.
Ak mate navod, ako ho prepisat na oficialnej ROM, rad si ho precitam.
Hodo (99)|8.3.2009 13:56
Nesmysl, v Total Commanderu (samozřejmě spuštěném v zařízení) ten původní soubor přepíšeš bez jakýhokoliv problému jak na původní ROM 1.90.401.1, tak i na nové oficiální ROM 5.05.401.1. Soubor jsem přepisoval snad 20x a nikdy s tím nebyl žádnej problém ...
Isomil (47)|8.3.2009 15:37
mohu jen potvrdit, TC bez problémů, doporučuji hledat problém mezi klávesnicí a židlí
kitrab (3)|9.3.2009 00:05
hm neni nad dobrou radu. zkouseno nekolikrat (behem tyden), jak na PC tak v TC. atribut "in ROM" zasedly, nezrusitelny. a jeste technicka bavime se o smazani souboru a nasledne nekopirovani noveho, nebo davate rovnou prekopirovat a prepsat puvodni ? z principu by to melo byt to same ale.....
Udelal jsem zoufaly pokus a vypada to dobre......... mel jsem cestinu doinstalovanu v zarizeni /od sunnysoft, bylo dodano se zarizenim zari 2008/, odebral jsem, jedu ENG WM a vida sluchatko jde hlasiteji, zarizeni je sviznejsi, tlacitko home se nekouse.
Hodo (99)|9.3.2009 02:31
Bingo! S tou technickou jsi na to kápnul. Ten soubor smazat nejde, jde ale přepsat ...
kitrab (3)|9.3.2009 09:47
:D thx.
salam64 (4)|10.3.2009 18:01
jo, potvrdzujem ze to naozaj ide prepisat cez tcmd. a zvuk je vyborny, takze skvela praca!