Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - problém - " bzučení" v reproduktoru = na vině je stylus

RStein (2012)|8.12.2008 16:29
U Touch Pro jsem vysledoval zvláštní problém. Pokud je stylus zasunut do zařízení, jsou slyšet při vytáčení čísla i při hovoru GSM interference (takové, jaké se ozývají při přiblížení GSM telefonu k reproduktoru). Když stylus vyndám, interference zmizí. Na XDA-Developers jsem viděl lidi reportovat problémy s interferencemi, nikdo však nezmiňoval stylus. To zas bude to úžasné vylepšení od HTC, kdy se do zařízení narve magnet. :(
Touch Pro je zmetek s mnoha překvapeními.
Henry13_ce4you (51)|8.12.2008 17:15
Já nic takového nepozoruji tak nevím....
Pavlus_ce4you (125)|8.12.2008 17:16
Já taky nic, vše jak má být............
RStein (2012)|8.12.2008 17:42
Nastesti to nebude standard, to by byla jeste vetsi hruza :), ale i tak me to dost stve.
trminek (88)|8.12.2008 17:51
Já bych byl v klidu. Rozhodně to bude chyba tvého kusu a ne zařízení jako takového. No co dodat, když je takto nabušenej přístroj za cenu co byla před 4 lety nokie 6230 tak se nedá divit tomu, že sem tam nějakej kus bude šunt... Od toho je záruka v rámci které se to dá vyřídit...
RStein (2012)|8.12.2008 18:06
Ale jo, ja vim, ze se v zaruce da leccos opravit, i kdyz me netesi, ze bud budu cekat na telefon, nebo do Tabora musim zajet osobne ( i kdyz diky za to, ze servis dela VSPData a ze opravu na miste umoznuje). Spis ze mne promluvila frustrace z celeho zarizeni - ne ze by Touch Pro bylo spatne zarizeni, svym zpusobem je to nejlepsi zarizeni, ktere jsem mel v ruce (VGA displej, vyborna GPS), ale stejne se nemohu vyhnout dojmu, ze tohle lacine kopirovani iPhona je pro WM cesta do pekel. TouchFlo jsem vyhodil, SPB Mobile Shell ve verzi 2.0 je dost zabugovany a zere baterky, takze iPhone ovladani stejne neni a SKVELE ovladani pres spoustu HW tlacitek na Touch rade take neexistuje. Ano, mohu si zarotovat fotky, obcas, kdyz se zadari, se se pokochat rotaci v opere a po vysunuti stylu se mi automaticky rozsviti zarizeni. A kdyz jsem hodne ve forme, dokazu ovladat i tu parodii na klasicky D-PAD. :) Pro me trochu malo.. Jsem nadsenec do WM zarizeni, ale kdyz se me znami ptaji, zda si maji koupit WM, doporucuji vetsine z nich iPhone nebo Nokii. Podivna schizofenie.:( Ale to uz jsem OT
martin_m_ce4you (200)|8.12.2008 21:22
tak já budu reagovat na to bzuční! ano, včera mi to před začátkem hovoru začalo bzučet na pár sekund, pak to vyplo. stylus byl zasunutý. pda mám chvíli tak uvidím e co bude dál.
kome_ce4you (56)|9.12.2008 07:09
[quote=RStein]Ale jo, ja vim, ze se v zaruce da leccos opravit, i kdyz me netesi, ze bud budu cekat na telefon, nebo do Tabora musim zajet osobne ( i kdyz diky za to, ze servis dela VSPData a ze opravu na miste umoznuje). Spis ze mne promluvila frustrace z celeho zarizeni - ne ze by Touch Pro bylo spatne zarizeni, svym zpusobem je to nejlepsi zarizeni, ktere jsem mel v ruce (VGA displej, vyborna GPS), ale stejne se nemohu vyhnout dojmu, ze tohle lacine kopirovani iPhona je pro WM cesta do pekel. TouchFlo jsem vyhodil, SPB Mobile Shell ve verzi 2.0 je dost zabugovany a zere baterky, takze iPhone ovladani stejne neni a SKVELE ovladani pres spoustu HW tlacitek na Touch rade take neexistuje. Ano, mohu si zarotovat fotky, obcas, kdyz se zadari, se se pokochat rotaci v opere a po vysunuti stylu se mi automaticky rozsviti zarizeni. A kdyz jsem hodne ve forme, dokazu ovladat i tu parodii na klasicky D-PAD. :) Pro me trochu malo.. Jsem nadsenec do WM zarizeni, ale kdyz se me znami ptaji, zda si maji koupit WM, doporucuji vetsine z nich iPhone nebo Nokii. Podivna schizofenie.:( Ale to uz jsem OT [/quote]

Spatny vyber ,co jineho na to rict. Pokus jsi si nebyl schopnej pred koupi uvedomit pozitiva a negativa Touch Pro ,ktera jsou na kazdem WM foru k precteni je to jen tvoje chyba ze ti zarizeni nevyhovuje. Ja nemam s nicim problem , D-pad funguje , obcas sice se samozrejme netrefim ,ale neni to nic hrozneho. Tlacitka kolem celeho tela pristroje nepotrebuji ,staci mi iLauncher , ktery pouzivam stejnym spusobem uz od tytn ,pres heralda a kaisera az po Touc Pro ,jen na starem Ipaqu jsem ho nemel. Se zarizenim se mi pracuje rychleji nez s temi predeslymi , na kaiserovi nebo tytnovi sem rukou krizek jen tak nezmackl ,pri slunecnem dni sem na jejich displejich nic nevidel atd.. A se zvukem pri hovorech nemam nejmensi problem.

SMAZAT
RStein (2012)|9.12.2008 08:36
kome: Jste si jisty, ze vas prispevek je k veci, tedy alespon, ehm, se tyka meho OT?
Ale jinak Vam preju tu uzasnou viru v internetove diskuze a demokraticke odhlasovani vyhod a nevyhod zarizeni. :)

SMAZAT
kome_ce4you (56)|9.12.2008 09:01
Tim OT jsem nezacal ja ,ale mozna jsem se mel zdrzet reakce a nezneprehlednovat diskuzi. Reagoval jsem jiz na prvni prispevek ,kde uvadite ,ze jde o zmetek s mnoha prekvapenimi. Ta prekvapeni jsem ja znal a tak to pro me neni zmetek s mnoha prekvapenimi ,ale velice dobre zarizeni ,kteremu k dokonalosti z meho pohledu schazi jen par veci.

SMAZAT