Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC Touch HD - rozdělení SMS / MMS

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

1. Jde nejakym zpusobem udelat aby mms a sms byly zvlast? mam oboje dohromady a neni v tom moc prehled. Dale mi vadi ze v prijatych (inbox) jsou i me odeslane ktere jsou zaroven i v odesilanych. A konverzaci bych take chtel zrusit.

2.kdyz opisuju z notesu telefoni cislo tak ho musim napsat najednou protoze kdyz napisu treba 603 555 skocim do notesu a potom zpet na telefon tak cast cisla jen problikne a zobrazi se posledni volane tel. cislo.

Dekuji za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem castecne vyresil prvni problem. Konecne mam prijate a odeslane zvlast. V advanced configuration tool jsem ve vlakne messaging zmenil polozku threaded SMS na Disabled.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od wolwZz
    ... Dale mi vadi ze v prijatych (inbox) jsou i me odeslane ktere jsou zaroven i v odesilanych. A konverzaci bych take chtel zrusit ...
    V seznamu zpráv si vpravo nahoře zadejte třídění podle typu zprávy. Asi to není přesně co jste chtěl (zřejmě samostatný účet na MMS) ale alespoň něco.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Vpravo nahoře je jen zpusob seřazení již zobrazených zpráv.
    Řešení jak oddělit přijaté a odeslané zprávy je výše zmíněná úprava v Advanced config.
    SMS od MMS asi oddělit nelze,ale to mě moc netrápí,protože MMS neposílám a dostávám max 2 za rok.

Podobná témata

1. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 23-04-2011, 12:52
  2. Rozdělení kontaktů do dvou skupin
    Od gooorila v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-11-2009, 15:23
  3. WM5 a rozdeleni pameti
    Od pepan_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 29-05-2007, 08:32