Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Video na PPC... titulky nebo bez nich?

ing.dr (116)|6.12.2008 13:29
Ahoj všem,

poslední dobou tu koukám na plno dotazů, jak na video a podobně. Musím říct, že se prakticky všechno opakuje pořád dokola. Někdy by člověk nevěřil, co věechno tazatel dokáže vymyslet a na co všechno se může zeptat. já Vám představím mé zkušenosti s videm na ppc a i na mobilu s WM.

Kdysi jsem si pořídil Acer N10... byl to super stroj, jeste ted ho mám doma. Baterka uz pomalu odesla, ale neco málo vydrží a byl by i použitelný. Při častých cestách jsem se zajímal o využití videa v praxi. Nakonec jsme došel k závěru.. .TITULKY ne.. povídejte si co chcete, jak jsou titulky super... já jako normální uživatel vím, že titulky na PPC nebo mobilu jsou zbytecné. Je jasné, že je plno programu, které je předelaji přímo do filmu, ale přiznejte si, že jsou malé. Čtení z tak malého displeje je namáhavé pro oči a člověk se brzo unaví. Na pořádnej film se radeji podivam na notebooku nebo PC nebo TV. tam jsou titulky citelne a navic bez niceni oci.

A ted klasicke video (CZE) Ano, klasické video je super záležitost. Prakticky všede dnes seženete filmy pro mobily nebo ppc předelane na mensi display... staci jen hledat. No a pokud nechcete hledat a máte doma serial a chcete ho predelat..no problemo. Jen mrknete na nejaký web typu SLUNECNICE a stáhnete si treba SUPER .. i prumerne nadaný clovek se v nem hned zorientuje. Staci si vzit nejake mensi video a na nem si vyzkouset, jake nastaveni je pro vas PPC nejlepsi.. vyberte si kvalitu, kodeky... co chtece... FUNGUJE TO. navíc můžete predelat treba 20 filmu najednou. Pokud předeláváte filmy z DVD, tak si najdete neco obdobneho jako je POCKET DVD... ale to ja nemohu sloužit...

tak snad jsem nekomu aspon pomohl...