Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro / Diamond - G-sensor

HondaBoy_ce4you (17)|5.12.2008 09:35
Při kalibraci G-sensoru mi horizontální "vodováha" kalibruje, dokončí, napíše kalibrace dokončena a bublinka odskočí úplně doprava. Opakuje se to i po SR a po nočním vydělání baterky. Nemáte s tím někdo podobnou zkušenost?
Nějak zásadně mi to nevadí, ale neotáčí fotky, Operu a Teeter taky nejede :(
Díky
Edit: do vlákna HTC Touch Pro bych to nedával. Mám HTC Touch Pro

HR př servis beru jako poslední možnost
Marshal21 (21)|6.12.2008 10:30
A aky mas fon? Mas HTC Touch pro alebo Diamond.Lebo na Diamond viem ze s tym bol nejaky problem a bol na to fix. Potom ti mozem napisat kde ho najdes.
Edit: Opravujem sa,fix na Diamond tam len dodava aplikaciu na kalibrovanie. Hmm,skus HR alebo servis.
martin_m_ce4you (200)|8.12.2008 22:28
zdravim, prosímvás, u touch pro mě začal blbnout album. lépe řečeno zobrazím si fotku, otočím pda a strašně dlouho čekám než se obrázek otočí. ještě nedávno se to otáčelo hned! teeter funguje ok. i kalibrace je ok. děkuji za rady jak toto změnit aby se to zase rychle otáčelo
rein (104)|8.12.2008 23:09
Nainstaluj si advanced config a v polozke G-sensor nastav hodnotu na 200.
Uz sa to tu niekde riesilo aj ja som mal tento problem, kde sa polozka (neviem s akeho dovodu) zmenila na 5000 ani opera mi nepretacala stranky, fotky 10s, pri zmene vsetko OK
martin_m_ce4you (200)|8.12.2008 23:26
Děkuji, ano tadle hodnota byla změněna ! vše jede jak má. dík
Suoraj (704)|15.12.2008 23:06
Ehm ehm :-) mam sve prvni PDA a chtel bych aby otaceni displeje na zaklade zmeny polohy fungovalo i na jine programy. V registru sem nic nenasel, ini apod taky ne... kde pridam program do otacení ? :-)
TheMelin (1642)|16.12.2008 08:16
A to už se tu také řešilo. Stáhni si program Gyrator a nastav si v něm které programy chceš aby reagovali na senzor.

LINK: http://gyrator.brins0.net/?page=downloads
Sako verife (476)|16.12.2008 08:45
[quote=martin_m]zdravim, prosímvás, u touch pro mě začal blbnout album. lépe řečeno zobrazím si fotku, otočím pda a strašně dlouho čekám než se obrázek otočí. ještě nedávno se to otáčelo hned! teeter funguje ok. i kalibrace je ok. děkuji za rady jak toto změnit aby se to zase rychle otáčelo[/quote]

tak mam uplne stejnej problem. Je zajimavy ze to zacalo az po dobe a pritom flashuju a nikdy nebyl problem. A s touhle rom taky urcite nebude eOS2 1.51
ale samozrejme vyzkousim ten advanced config ;)


prosim mohl by me nekdo nakopnout kde mam hledat advanced config ke stazeni?
martin_m_ce4you (200)|16.12.2008 09:50
třeba tady na foru:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30677
Sako verife (476)|16.12.2008 09:54
Diky, spatne hledam. Jdu si kleknout do kouta :oops: