Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Emulátor Game Boy Advance

mike_starwalker_ce4you
    Guest

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zdali neexistuje nějaký kvalitní emulátor Game Boy Advance, který by zvládal většinu ROMek ve slušné rychlosti. Používám teď Morphgear, ale nějak to není ono, zdá se mi dost pomalý (je fakt, že mám jen 300 MHz Acer n10, ale stejně a navíc má problémy se zvukem. Existuje něco alternativního? Kdyžtak díky moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Zda je neco alternativniho zatim nevim (podivam se) ale s tou rychlosti to lepsi nebude. Jakztakz to bezi az na MyPal 620 pretakovanem na 600MHz

mike_starwalker_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Zda je neco alternativniho zatim nevim (podivam se) ale s tou rychlosti to lepsi nebude. Jakztakz to bezi az na MyPal 620 pretakovanem na 600MHz
    Huh, taktovat PocketPC? Vlastne proc ne, ze? Vyzkousel jsem jisty Pocket Hack Master, pretaktoval na 500 MHz, ale zadna podstatnejsi zmena . Nejak to jeste prokoumamam, ale dik .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

No, ja osobne jsem uzival pretaktovaci SW k podtaktovani :-) Duvod byl vydrz baterie.

Podobná témata

1. Vario a game tuning
    Od kronoss_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 16:42
  2. WISBAR ADVANCE 2
    Od Kocir v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-06-2005, 19:51
  3. wisbar advance 1.3.2.2 cz
    Od Crusader_ce4you v sekci Aplikace v češtině