Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox n560 - internet přes mobil pomocí GPRS a bluetooth

gagarin_ce4you (3)|3.12.2008 17:28
Nadpis mluví za vše. Chtěl bych se zeptat, zda se někomu podařilo dostat z n560ky na internet přes bluetooth připojení na mobilní telefon. Zde mám připojení přes GPRS. Je toto možné? Případný návod bych velmi ocenil, prosím o vaše rady.
bobo.4150.sk (176)|3.12.2008 17:51
No jó, no. Návod je potrebné hľadať aj napr. tu. Pred tým všetkým je ale nevyhnutné si spárovať mobil s PDA.
zivan (615)|3.12.2008 19:44
Pokud mas WM6, tak jeste precti Připojení na internet - PDA + WM6 + BT telefon
Basičan (11)|27.12.2008 12:43
Zdravím,
N560 se mi ji připojit na Sony - Ericsson 510i. Zapnout Bluetooth, (u ppc je nutné zapnou jen bluetooth, NE IRD PORT). Dále musíte mít nastavenou tabulku přístupu na internet ( nastavení záleží na operátorovi ).
Pak je možné připojit taky přes ird port ( vyzkoušen Siemens C65 ). Bohužel musí být přímá viditelnost obou portů.
zuzkys (356)|28.5.2009 21:50
Připojila jsem Loox n560 a mobil SE W910i přes bluetooth pro sdílení internetu, vše funguje bezproblému, ale problém nastal v telefonu, kde se od té chvíle nelze připojit na internet klasicky bez PDA. Nechápu mezi tím souvislost - co se mohlo stát? Přečetla jsem už snad všechny návody, ale nikde nic o tomto nepíšou, nemáte někdo nějakou radu co vyzkoušet?
zivan (615)|29.5.2009 12:58
Co se v telefonu nemuze pripojit na internet? Integrovany prohlizec, Opera Mini? Jaky operator? Nezmenila jsi APN z wapu na internet a ted se zkousis dostat na wap? Pripojeni PDA nemeni nic v telefonu, budes tam mit nejake spatne nastaveni.
Zdenek Malinsky (9781)|29.5.2009 14:44
Zkus restart mobilu.
zuzkys (356)|30.5.2009 21:09
Nefunguje připojení ani přes vestavěný prohlížeč, ani Operu mini ani třeba Jimm. Operátor T-Mobile s tarifem Surf+. Vše do té doby fungovalo. Nic v mobilu jsem neměnila, nastavovala jsem vše jen v PDA. Zkusím ještě totál restart mobilu. Moc se mi do toho sice nechce, ale nic jiného mi nezbyde. V mobilu mám nastaveno pouze jedno připojení a to GPRS, které je určitě nastaveno správně. Nechápu, že na PDA to pořád chodí, ale samotný mobil nechce.
Zdenek Malinsky (9781)|30.5.2009 23:52
Ty mě děsíš, tohle se mi nikdy s SE mobilama nestalo. Ale je divné, že když to funguje v PDA, proč to nejde v mobilu. Jedině se tam podívat v těch programech na nastavení.
zuzkys (356)|3.6.2009 21:24
Takže, dnes jsem se k tomu konečně dostala.
Reset mobilu do továrního nastavení, tam se mi po startu nabídlo zda chci konfigurovat dle operátora - ano chci - internet v opeře mini, věstavném prohlížečí i v Jimmovi funguje. Pak následovalo spárování mobilu s PDA přes bluetooth - na PDA net funguje bezproblému, ale na mobilu zas ne! Opravdu to nechápu - žádné nastavení v mobilu po spárování s PDA jsem neupravovala - opravdu netuším, kde je zakopaný pes. A ten pes mě fakt hodně trápí.
zivan (615)|3.6.2009 22:05
Nejnovejsi FW v telefonu?