Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - ConnSetupDload.dll - stahovač databáze providerů

Sajbrt (113)|3.12.2008 16:25
Zvláštností WM6 Phone edition je, že po internetu si může kdekterý soft posílat co se mu zamane a kdy se mu zamane. Nainstaloval jsem si SPB wireless monitor a když jsem zkoumal, který soft jak komunikuje po internetu, našel jsem položku ConnSetupDload.dll a k tomu desítky kilobyte denně. Až 2.12. se projevilo, že je to jakýsi stahovač databáze providerů. To totiž u HTC, kam se knihovna obrací, vydali novou databázi a knihovna se dotázala, jestli ji stáhnout. Po Yes a stažení 2 kB konstatovala, že je problém se spojením a šlus. Takhle začala otravovat 5x denně! Paráda.

Protože jsem nenašel žádné ovládání od této knihovny, hledal jsem v registrech. Našel jsem, že se spouští hned po startu, tak jsem ji vypnul a je klid.

Pro ty co mají stejný problém - v následujícím klíči stačí změnit jméno knihovny (přidal jsem x), systém ji při softresetu nenajde a nespustí :
[HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\BootLauncher\Services\ConnSetupDload]
"Module"="\\windows\\xConnSetupDload.dll"

Možná by se hodila nějaká proxy, která omezí připojování k netu jen pro vyvolené a mnou schválené softy. Nevíte o něčem, já zatím nic nenašel.
Fiktik_ce4you (18)|8.12.2008 17:57
Instalaci je možné stáhnout tady:
[code]http://rapidshare.com/files/171484041/DB_25.zip[/code]
Sajbrt (113)|8.12.2008 21:45
Dík. A co to je, má to někde popis (web) ?