Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asi nová ROM a Dataphone II

JanHavlicek (635)|26.6.2004 08:15
Mám takový problém. V únoru jsem si koupil Eurotel Dataphone II. Všechno v pohodě, až do 12.6. Podělal se tam reproduktor. Zvuky šly pouze přes bondovku. Dal jsem to pochopitelně v záruce do servisu. Včera mi to přišlo zpět. Reproduktor funguje, ale je jiný OS. Pořád je to PocketPC2003PE, ale jiná verze. Je vidět, že měnili ROM. Teď když udělám tvrdý reset, tak se nainstaluje čeština přímo z ROM, dříve z CD. Ale to hlavní: když zapnu wirelless modem, tak jde v pohodě, když ho ale vypnu, vypne se celá vysílací část a já ji musím zase zapnout. Když ji ale zapnu, zapne se mi ještě souběžně bluetooth. Ten musím zase vypnout :( . Předtím to takhle nebylo. Asi je to tou novou ROMkou. Původně při zapínání se tam ukazovalo xxxx USA a teď 1.60.00WWE . Je to důvod k navštívení servisu ?
Miloš Strouhal (3997)|26.6.2004 22:22
xxxxxxxx USA? To je nějaký divný...:? A tobě se nahraje i čeština z ROM? A nepředělali ti to na T-mobile MDA 2?...:D :D :D
Miloš Strouhal (3997)|27.6.2004 00:34
1.60.00WWE mam já,a musel jsem kvůli tomu flashovat.. Problémy o kterých mluvíš ale nepozoruji... Jestli Eurotel uvolnil oficialni upgrade na 1.60.00wwe,tak to je docela frajer...:yes: :yes: :yes:
Zjisti prosím,jestli je tomu tak,ju?
JanHavlicek (635)|27.6.2004 08:41
jo, byla tam zcela určitě nějaká americká ROM (asi 1.60.00USA) a teď 1.60.00WWE. Měnili ji. Ale bylo by lepší kdyby tam nechali tu původní. Zkusils zapnout Bezdrátový (wirelless) modem a pak ho zase vypout ? Tady jde prostě o to, že když ten modem vypnu, PDA se odpojí od sítě. Musím tedy zapnout vysílací část znova. To taky trvá, protože po vypnutí modemu telefon jakoby na půl minuty celý vytuhne. No a ke všemu se po zapnutí té vysílací části občas zapne bluetooth. Dám to zítra do servisu
Wuffi (1599)|27.6.2004 10:25
[QUOTE="xp"]xxxxxxxx USA? To je nějaký divný...:? A tobě se nahraje i čeština z ROM? A nepředělali ti to na T-mobile MDA 2?...:D :D :D [/QUOTE]

Mno dyt USA ROM mam taky...
JanHavlicek (635)|27.6.2004 11:54
[QUOTE="Wuffi"]Mno dyt USA ROM mam taky...[/QUOTE]
Hlavně doufej, že se ti na tom nic nepodělá. To ti závidím
Miloš Strouhal (3997)|27.6.2004 12:21
..jsem tím USA překvapen,jelikož jsem se při flashování,a "vaření" ExtROM setkal vždy jen s označením WWE, ENG, GER, FRA, a ITA. Netušil jsem, že Errortel používá pro Evropu,a dokonce pro přístroje prodávané v ČR! USA ROM a ExtROM...:O
Wuffi (1599)|27.6.2004 13:40
Mno vsak budu chtit upgrade v ramci zaruky. Ale asi se tam dostanu az po tech statnich svatcich...
JanHavlicek (635)|27.7.2004 15:59
No tak už to mám ze servisu doma, ale změna žádná. Budu chtít novej kousek. Možná ta ROMka mému Dataphonu nesedí
JanHavlicek (635)|29.7.2004 21:41
No tak tady je ta verze ROM, kterou jsem tam měl původně : http://mda.epot.cz/index.php/Software.ROM . Položka Eurotel CZ. Verze ROM 1.03.00USA