Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - pomale psani ve vyhledavani v prohlizeci Opera

Kapo_ce4you (5)|3.12.2008 11:25
Zdarvim vsechny uz dlouho se vsemi moznymi zpusoby:(operator,prodejna,navsteva samsung srvisu v brne) snazim zjistitit zda ma omnie je v poradku nebo ne,napdalo me uz jen napsat sem na forko a poprosit nejakeho uzivatele omnie aby mi to vyzkousel.Jedna se o to ze kdyz neco pisu v opere konkretne napr do okynka hledej na seznamu a konkretne to pisu na samsung telefon klavesnici tak je to takove sekane a ja nevim jestli je to nemoc vsech omnii a nebo jen moje tudiz nevim jestli reklamovat nebo ne.Prosim tedy aby nekdo udelal to co ja sel Omnii na internet najel n aseznam a do policka hledat na samsung telefon klavesnici trosku svizne napsat naky text napr ,,ahoj" nebo cokoliv to je jedno a dal mi vedet jestli se mu to napsalo normalne nebo mu vysel blaf protoze telefon nestacil tak rychle reagovat na to co se vytukavalo.Ja proste musim psat trosku pomaleji aby to bylo ok coz mi prijde neohrabane a tudiz nevim jestli je to normal nebo ne.Tak prosim nekdo to zkuste dejte mi vedet a pomozte mi DIKY

Upraveny nazov diskusie. Prosim nabuduce zvolit nazov diskusie presnejsie. space_cowboy

space_cowboy (336)|3.12.2008 11:42
Ono urcitu "prodlevu" pri takejto akcii mam aj ja (opera build 1612, mam stale povodnu EN ROM), ale nie je to nic strasne. Vo vseobecnosti, Opera ako taka si chvilu pocka kym otvori nejaky link, tak pol sekundy.
Ak ma byt odpoved koholovek kto ti odpise relevantna, mal by si uviest svoju verziu ROM pripadne build tvojej Opery. Novsi build moze mat tento problem vyrieseny a pod.
RStein (2012)|3.12.2008 14:33
To nebude jen "nemoc" Omnie - Opera ma podle me vlastni ovladaci prvek pro zadavani textu, ktery neni moc kvalitni.
Kapo_ce4you (5)|3.12.2008 16:54
No ja mam operu 9.5 ta co byla v omnii kdyz sem ji zakoupil
RStein (2012)|3.12.2008 17:02
Ano, to chapu - chtel jsem jen rict, ze autori Opery pravdepodobne nepouzivaji nativni prvky Windows Mobile, ale vykresluji sve vlastni prvky, coz u vas vyvolava prave ty spatne dojmy z rychlostio textoveho pole oproti textovym polim v jinych aplikacich na zarizeni :)
Kapo_ce4you (5)|3.12.2008 20:19
Takze je to normalni ze mi to dela?Tobe to dela taky?
RStein (2012)|3.12.2008 20:26
Ano, je to normalni, male zpozdeni jsme pozoroval na Kaiserovi i na Touch Pro.
Kapo_ce4you (5)|3.12.2008 21:10
ja uz nevim protoze kazdy rika neco jineho:( http://www.i900.cz/viewtopic.php?f=10&t=192
RStein (2012)|3.12.2008 21:38
Asi takto: pomalejsi zadavani je. Ale na mych telefonech se nikdy nestalo, abych napsal jina pismena. Proste je videt zpozdeni pri psani. U Vas bych to videl na kombinaci Opery a navic asi neco "vyhniva" v Omnii.
Pavel Koza (4761)|3.12.2008 22:35
Souhlasím s kolegou, problém je v Opeře, teď jsem to zkoušel na Omnii po HW resetu a je to stejně pomalé. Ale určitě se píšou správné znaky, jen trochu se zpožděním... Zkusil jsem to na Xperii a dělá to to samé.

Ale pozor - zrovna Seznam má na tom políčku pro vyhledávání posazený javascript, který "našeptává" vyldávaná hesla a to je samozřejmě další zdržení.
Kapo_ce4you (5)|3.12.2008 23:54
ja nerikam ze to pise jine znaky, kdyz chvili pockam napise to zpravny znak ale kdyz ne tak blaf