Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond (Compact IV) - problém - samovolné vytáčení kontaktů

abahaci (14)|2.12.2008 16:14
Zdravím, dnes se mi stala zvláštní věc. Mobil sám od sebe vytáčel tel. čísla, se kterými jsem dnes telefonoval. Celkem mi můj nový a unikátní automat telefonoval na 13 čísel, na všechna 2x po sobě a na všechna v rozmezí jedné hodiny.

Stalo se vám něco podobného? Docela mě to štve, přeci to není nějaký low end mobil. Často se mi stane, že místo přijetí hovoru se hovor odmítne, ale aniž bych o to stál. Oba zmiňované problémy jsou finančně docela náročné. Dotyčnému pak musím zavolat sám a ještě se omlouvat, že jsem ho nepřijal neúmyslně :-(
Pavel Koza (4761)|2.12.2008 16:19
Bud mate HW problem (telefon, ne Vy:) nebo mate tu cest mit jako jeden z prvnich uzivatelu na PDAcku vira. Muzete byt rad, ze to vytaci kolegy a zakazniky a ne Zelvi ostrovy za 120 Kc / minutu.

V tomto pripade vrele doporucuji okamzity HW reset, neinstalovat zadne dalsi aplikace a maximalne sesynchronizovat. Pokud to par dni bude v poradku, zacnete patrat po tom, co a hlavne odkud jste si na Diamonda instloval. Pokud to bude delat i ciste zarizeni (pozor, pokud mate nainstalovanou custom ROM, neoriginalni ROM, tak muze byt problem primo v ROM!), tak reklamujte.

P.S. Diamonda jsem pouzival (a jako zalozni telefon neustale pozuivam) dva mesice a urcite nic takoveho nedela a delat nema.
abahaci (14)|2.12.2008 16:32
Děkuji za pomoc a odpověď. HW reset jsem už tedy udělal a uvidím, co se bude dít dál. Vira bych asi vyloučil, na net v mobilu sice chodím, ale jen na běžné stránky.
Pavel Koza (4761)|2.12.2008 16:35
No pak je samozrejme mozne asi nejpravdepodobnejsi vysvetleni, a sice lidove nazvany "problem mezi klavesnici a zidli". Bohuzel se mi to uz take povedlo (dal jsem Diamonda do kapsy a spatne zamknul) a pak jsem musel kolegovi vysvetlovat, proc jsem nechal na zaznamniku 34 minutovych prazdnych vzkazu...:)
Vikosound (46)|3.12.2008 20:15
Stalo se mi během posledních dvou dnů to samé. Telefon nekolikrát sám od sebe vytočil poslední volané kontakty. Jsem z toho pěkně znechucenej, protože Diamond v posledních týdnech začíná být značně nestabilní. Navíc v posledních dnech dělá to, že se při vypínání displeje displej nevypne, obrazovka jen ztmavne, nicméně není vypnutá.Zpočátku jsem si toho ani nevšimnul, protože na denním světle ani není poznat, že displej pořád svítí.Pomůže soft reset, ale pokud s telefonem začnu pracovat (net, fotky..atd) začne to zlobit zas, takže bych prakticky po každém úkonu co s telefonem provedu bych musel restartovat, aby se mi během pár hodin nevymlátila baterka. Dnes sem se tedy prvně rozhodl zazálohovat a zkusit HR. Po obnově bohužel to samé.
htcjirka (1875)|3.12.2008 21:08
Samozrejme udelej jen HR a pak to vyzkousej.Obnovou tam vratis ten samy bordel,ktery to muze zpusobovat.To je logicke.