Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS na Asus A716

Jibaro (15)|25.6.2004 19:50
Zdravím všechny,

přátelé mám Asus A716, Nokii 6310i a existuji s T-mobile operátorem. Podle návodu jsem se pokoušel nastavit internet. Jelikož sem absolutní nováček postupoval jsem opravdu otrocky podle návodu a přesto mi to nebylo nic platné.

Dojde ke spojení s telefonem přes Bluetooth, telefon vytočí GPRS. Až potud OK, ovšem když navolím webovou stránku tak se dlouho nic neděje a nakonec napíše že zvolenou stránku nemůže načíst. Píše to úplně u všech adres:no: .

Prosím o radu!
Pavel Koza (4761)|25.6.2004 20:43
Zdravime noveho uzivatele Pocket PC:) Pokud spojeni probehne, prvni krok, jak testovat, je stahnout si program vxUtil a zkusit PINGnout na 194.213.210.53.

Kdyz to zafunguje, tak zkuste PINGnout na www.ce4you.cz.

Pak se ozvete, jak jste dopadl.

P.S. Jste zacatecnik jen v PDA, nebo v pocitacich vubec? Abych vedel, jak moc detailne mam radit:)
Jibaro (15)|25.6.2004 20:59
Nejdřív bych chtěl poděkovat za velmi včasnou odpověď, to sem upřímně nečekal.

S PC sem kamarád už delší dobu a už mám za sebou i období hraní her :) v současné době sem se absolutně zbláznil do PocketPC, pořád sem se (já vůl) chystal koupit nějaký nabušený a předražený telefon - 6600, P900 apod. až sem narazil na tyhle stránky - cca 2 měsíce zpátky, a koukal jako blázen co tyhle věcičky všechno umí. Netrvalo dlouho a rozbil sem prasátko a za menší peníze než zmíňované telefony jsem si koupil ASUS (na základě vaší recenze) a teď ho jak vy odborníci říkáte tuním:cool:

Nicméně to nemění nic na tom že hodně výrazům zde nerozumím ale snad do toho přídu. Zápasím s tím internetem, e-mailem, nejdou mi otevřít všechny wordovský soubory - objeví se tam nějaká hatmatilka, koupil sem si USB bluetooth na propojení s ActiveSince..........

prostě absolutní začátečník se kterým si tady asi moc nepopovídáte, nicméně konec sebelítosti, jakmile zkusím co jste mi poradil napíšu.

Ještě jednou díky moc
Pavel Koza (4761)|25.6.2004 21:14
Jasne, od toho ty diskuze jsou, aby se radilo:) Abyste si vsak usetril spoustu trapeni, doporucuji napred precist clanky v sekci Technicka podpora, a pak si procetl par diskuzi. Ze zacatku bude informaci asi plno, ale toozvladnete:yes:
Jibaro (15)|27.6.2004 14:55
:no: :no: :no: prostě to nejede
Pavel Koza (4761)|27.6.2004 17:22
Podivejte, touhle odpovedi diskuzi ukoncite. Jestli mate zajem o to, aby se Vam nekdo pokusil poradit, snazte se podle toho formulovat sve prispevky. Asus A716 je bezne zarizeni, telefon Nokia 6310i jeste beznejsi, takze v technice si troufam tvrdit, ze problem neni...
Jibaro (15)|28.6.2004 13:42
to sem to teda schytal:)


přijměte moji hlubokou omluvu nemyslel sem to zle.

každopádně už to funguje, měl jsem nastavený proxy server což mi jeden kolega poradil že mám zrušit

díky a doufám že ste na mě nezanevřel :?:
Jibaro (15)|28.6.2004 13:54
jo ještě něco, pečlivě jsem pročetl diskuze jak ste radil a musím uznat že odpovědí je tam víc než bych čekal:cool:
Pavel Koza (4761)|28.6.2004 16:23
Nezanevrel;) Jsem rad, ze uz Vam to funguje. Kdyz si nebudete vedet rady s necim jinym, klidne zalozte dalsi tema. Jsme tu pro vas (no fuj, to zni jako z nejaky reklamy:D )