Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC touch HD_ Přehravani videa-titulky

PetaKaras (0)|1.12.2008 16:10
Mam jeden dotaz... nevite někdo jak je to s titulkama u filmů na touch HD? Jestli musim mit nějaky program,nebo stači jak na počitači hodit film a titulky do stejne složky a pojmenovat je uplně stejně a přehrat ho přes předinstalovany windows media player(samozřejmě bez připony ta je jina), funguje to tak od windows media player 7 myslim... diky za každou reakci ;)
flatliners (36)|1.12.2008 18:19
titulky musí být vloženy ve filmu.externí to nepřehraje.já používám na vložení Pocketdivxencoder,je rychlej a free;)
ke stažení např. zde:
hhttp://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Encoders-Converter-DIVX-Related/PocketDivXEncoder.shtml
pozor,novější verze mi ňák blbla,takže doporučuju používat tuto
Antony_ce4you (29)|1.12.2008 18:22
Je to sice na Touch pro, ale nějaka diskuze o tom zde, třeba pozkoušet :)
urys (402)|1.12.2008 18:38
Ano, umí to TCPMP s pluginem pro titulky, který je vložen v threadu, na který odkazuje příspěvek výše. Je však pro Windows mobile 6.1 mít tzv RECOMPILED verzi. Prohledej fórum, někde to tady je, dokonce jsem sem přidával i onu zmiňovanou verzi. (tady nebo tady)
radospol (175)|2.12.2008 15:47
Skusim to dat sem. Mam jednu otazku. Z youtube v pohode prehrajem video, ale ked si ho do ppc stiahnem video .flv ale nejde mi prehrat ani v Core player.
mikulec (116)|2.12.2008 22:18
Coreplayer nepodporuje flv format(myslim ze az na poslednu verziu, ale aj ta neprehra vsetky flv videa, iba niektore). Myslim, ze tcpmp mal flv plugin na prehravanie tychto videi.