Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 600 - PC nenajde pocket PC zařízení při flashování ROM

BinLadin (8)|1.12.2008 09:03
Asi jednou za rok mi Loox 600 vytuhne tak, že nepomůže ani hard reset. Tento problém jsem dosud řešil opětovnným flash updatem WM2003. Tentokrát mi při provádění update na WM 2003 počítač nevyhledá looxe přes USB - Při provádění toho trojhmatu kdy držím Fujitsu Speed Button, tlačítko kalendáře a zapnu hard reset mám počkat až se vyhledá zařízení přes USB. To se ale nestane ani po dlouhé době, jen tam jezdí ta lupa. Vedle hodin na PC vyskočí ikona USB s hláškou Zařízení USB nebylo rozpoznáno. Zkuste prosím poradit. Díky.
OK (41)|3.12.2008 16:22
Ahoj, zřejmě nemáš USB flash ovladače pro Looxe. Potřebuješ soubor FSCLXFLASHUSB.inf. Ten by si pak měl nakopírovat do složky C:\WINDOWS\inf\
BinLadin (8)|4.12.2008 14:47
Bohužel tím to není, soubor FSCLXFLASHUSB.inf v adresáři C:\WINDOWS\inf\ mám - nepomohla ani jeho aktualizace. Přesto díky za ochotu.
Můj problém už řešil v březnu 2003 Honza Ročkár na této diskusi: http://palmare.idnes.cz/diskuse.asp?iddiskuse=A020911_5161599_pda&razeni=time&strana=3 Podařilo se mu Pocket PC najít po odebrání ze systému (USB zařízení) - nevíte někdo jak to mám udělat?