Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Samsung Omnia SGH i900 - problém se čtečkou vizitek

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ahoj, mám problém, nikde jsem v návodech nenašel způsob používání čtečky vizitek, akorád sem našel u fotoaparátu možnost fotit text, ale když vyfotim vizitku, tak se mi do kontaktů neuloží. Dále mám problém při instalaci některých programů jako třeba Smartmaps a slovníku, kdy při instalaci pomocí PC se mi blbě pojmenuje adresář Moje úložiště, nebo paměťová karta a program se tak intaluje do ramky omnie, kdy třeba v případě Smartmaps se tam nevejde a instalace se přeruší. Díky za případná řešení.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

1. Nevím o tom, že by Omnie měla rozpoznávat vizitky, to nastavení foťáku je jen optimalizace času, ISO a dalších pro nejlepší výsledek, ale rozpoznávání vizitek to určitě není.
    2. Jaká je to verze? Pokud jde o staré verze, může to dělat problémy.

A příště prosím každý problém jedno téma, ať je v tom pořádek Dík.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Nevim co myslíš tou verzí, ale asi nejspíš tohle: i900BPHH5/UHHH5, popřípadě i900XXHH9.
    Co se týká čtščky vizitek, tak sem to četl v recenzích, že to umí, ale v žádnym návodu sem to nenašel.

Registrace
    Aug 2000

Ja vcera dopsal recenzi, zarizeni jsem zevrubne prohledl (ted jeste jednou) a u Omnie jsem si temer jisty, ze tam zadne rozpoznavani vizitek proste neni. Nevim, kde jste to cetl, mozna je to v anglicko ROMce, ale v ceske to neni

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No třeba v recenzi od idnes.cz nebo wmhp.cz. Nevíš ještě prosím čím může být ten problém s intalací.

Registrace
    Aug 2000

Když kouknu například na tu recenzi na iDnes (mobilu), tak jsou tam screenshoty z anglické verze systému. Je možné, že to rozpoznávání mělo problémy s diakritikou a tak to tam prostě nedali.

S tim druhým jsem se ptal na verze těch programů... Nové programy to nedělají, ale záleží na programátorovi.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Díky.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Rozpoznavanie vizitiek v Omnii je, ale v anglickej ROMke v dalsej zalozke Main Menu. Aplikacia sa vola Smart Reader, ale zial, kedze nepodporuje diakritiku, pre nase zemepisne sirky je nepouzitelna..
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00306755_Screen003_jeRo.jpg 
Zobrazení: 41 
Velikost: 85.5 KB 
ID: 9545  

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

tu mate citactku vyzitiek vitiahnutu s rom HK 1? Pouzivam ju, je 100% funkcna a j fakt dobra http://rapidshare.com/files/183231127/DioOCR_Eng_WM60.CAB. Nainstalujte v poho na kartu. Staci spustit app. zamerat vyz. nemusite nic stlacat. Ked vam zamera vyz. do zeleneho ramceka samo ju to vyfoti

alebo: http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=HQ&CttFileID=2072432&CDCt tType=SW&ModelType=N&ModelName=SGH-I900&VPath=SW/200812/20081205053055890/DioOCR_Eng_WM60.CAB

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdravim,

Mohu potvrdit manželka má Omnii od O2 (FW: i900BPHJ4/CYHJ2) a čtečku vizitek tam nemá.
    Já vlastním UK verzi (FW:i900XXHJ4/MSHJ1) a čtečka tam je.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

ta citacka v rom HJ3 je.Je to vlastne SMART REDER( ako na ob. od space_cowboy).

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Zdravím, využiji stávajícího tématu a zeptám se tu, protože to není až takový OT; prosím o vypsání dalších možností OCR programů pro WM 6.1; na internetu jsem našel .CAB WorldCard a WCMobile 10d, nicméně žádný se mi nepodařil rozběhat na mé Xperii. Díky za příspěvky.

Podobná témata

1. Samsung Omnia SGH i900 - problém - zahlcení paměti
    Od kure007 v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-04-2009, 20:12
  2. Samsung Omnia SGH i900 - problém s instalačním CD
    Od jirii_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-01-2009, 05:48
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-11-2008, 16:38