Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Probuzení PDA z Unattended módu v C#

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s probouzením PDA z "Unattended" módu do normálního ("On") módu v C#?

Chtěl bych tuto funkci využít ve svém prográmku, který pracuje podobně jako count-down timer. Problém nastává, pokud je čas větší než limit pro automatický přechod PDA do "unattended" módu. Po vypršení čítače je PDA stálě "mrtvé" a nezahraje se žádná notifikace (zvoneček). Pokud se drží displej zapnutý, tak je vše OK - to ale není dobrá volba vzhledem k baterce.

Snažil jsem se hledat možná řešení a rady kudy postupuvat na internetu, ve fórech i na stránkách MSDN, ale neúspěšně. Máte-li někdo praktickou zkušenost a poradíte mi, aspoň kde by se dalo začít, předem vám děkuji.

PS: Používám VS 2008 a C#

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zdravím,
    měl jsem už delší dobu připraven spot na blog, tak jsem jej po přečtení vašeho dotazu publikoval. Myslím si, že řeší přesně váš problém.

Běh aplikace na Windows Mobile při vypnutém displeji a opětovné probuzení zařízení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Výborně!
    Jak tam o tom píšete, zdá se to jako poměrně snadná záležitost, ale bez vaší rady teda nevím nevím...:-)

Děkuji mockrát, zase jsem o něco chytřejší :-).

Podobná témata

1. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 03-09-2010, 17:12
  2. Probuzení Mia A701
    Od jimar v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-10-2007, 08:45
  3. Po probuzení nepříjemný bug (Vario)
    Od H0UD1//1 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-02-2007, 21:45