Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Probuzení PDA z Unattended módu v C#

react (34)|29.11.2008 17:05
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s probouzením PDA z "Unattended" módu do normálního ("On") módu v C#?

Chtěl bych tuto funkci využít ve svém prográmku, který pracuje podobně jako count-down timer. Problém nastává, pokud je čas větší než limit pro automatický přechod PDA do "unattended" módu. Po vypršení čítače je PDA stálě "mrtvé" a nezahraje se žádná notifikace (zvoneček). Pokud se drží displej zapnutý, tak je vše OK - to ale není dobrá volba vzhledem k baterce.

Snažil jsem se hledat možná řešení a rady kudy postupuvat na internetu, ve fórech i na stránkách MSDN, ale neúspěšně. Máte-li někdo praktickou zkušenost a poradíte mi, aspoň kde by se dalo začít, předem vám děkuji.

PS: Používám VS 2008 a C#








RStein (2012)|1.12.2008 18:29
Zdravím,
měl jsem už delší dobu připraven spot na blog, tak jsem jej po přečtení vašeho dotazu publikoval. Myslím si, že řeší přesně váš problém. :)

Běh aplikace na Windows Mobile při vypnutém displeji a opětovné probuzení zařízení
react (34)|1.12.2008 18:51
Výborně!
Jak tam o tom píšete, zdá se to jako poměrně snadná záležitost, ale bez vaší rady teda nevím nevím...:-)

Děkuji mockrát, zase jsem o něco chytřejší :-).