Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - vypnutí automatického vytáčení

kelis_ce4you (5)|28.11.2008 21:03
Nevíte, kde se dá v systému vypnout automatické vytáčení hovoru? Když vytočím nějaké číslo (např. omylem) a hned hovor ukončím, telefon za chvíli začne číslo vytáčet znovu. Zase to zruším, telefon zase vytáčí a tak dokola. Někde jsem to nastavení viděl, ale nemůžu to nikde najít...

Taky jsem nikde nenašel, jak by šlo vypnout hlasové upozornění na SMS zprávu a zmeškaný hovor. Telefon při zmeškaném hovoru začne opakovat "you have a missed call" nebo "you have a new text message". Je to docela otravné, když mi někdo napíše sms v noci a začne to na mě mluvit :)

Mám ROM 1.14.401.3 WWE, některé věci mám nastavené přes Advanced Config.

Díky!
pospa (70)|29.11.2008 12:56
hele a nemas nahodou takovej programek - nevim ted jmeno, kterej slouzi mimo jine k tomu, aby zmenil klavesnici na zaklade zatazeni nebo vytazeni stylusu? protoze jestli jo, tak to dela on a je potreba vlezt do registru a neco tam pozmenit.. ja se s tim taky patlal asi pul dne ;-/
kelis_ce4you (5)|29.11.2008 13:31
Jo, něco takového používám. Zjistil jsem, že to dělá program s názvem Redial.exe, který je ve \Windows. Když ho spustím, tak to začne pořád dokola vytáčet. Smazat ani přejmenovat bohužel nejde, protože soubor je chráněný. Nevzpomeneš si náhodou, kde v těch registrech by to mohlo být? Díky.
kelis_ce4you (5)|29.11.2008 14:02
Tak už jsem na to přišel, dělá to program jménem HTCExtFun. Je potřeba zeditovat následující registry: [HKCU\Software\HTCExtFun] a nastavit RedialTime na nulu.
Taky v tom stejném programu jde smazat aby se při příchozí sms nebo zmeškaném hovoru nepřehrávalo zvukové upozornení.
Díky pospikovi za tip, asi bych to bez toho nenašel.
pospa (70)|29.11.2008 14:06
jj, to je presne ono.. :-) jak rikam, ja se s tim patlal dlouho a dokonce jsem kvuli tomu udelal jeden HR :-)
kelis_ce4you (5)|29.11.2008 14:09
Tak třeba jsme uchránili další uživatele tohoto prográmku před potencionálním HR :)
Jinak je to dobrá aplikace, používám to na přepnutí rozložení klávesnice, když mám stylus venku (klasická HTC klávesnice) nebo zasunutý (malá MS klávesnice, lepší se na ní píše stylusem).
pospa (70)|29.11.2008 14:24
no ja jsem to nakonec vypnul, protoze se mi obcas stavalo, ze mi klavesnice uplne vytuhla a nesla vubec otevrit. chtel jsem zjistit, jestli to bylo kvuli tomuhle programku a asi to vypada, ze jo, protoze ted uz se mi to nestava..
ty s tim problem nemas?
kelis_ce4you (5)|29.11.2008 14:32
Ani ne, me to zatim nedela. Obcas se stane, ze kdyz pisu, tak PDA tak na par sekund prestane reagovat, ale to je znamy problem, ktery jeste nema reseni. Probira se to na xda-developers.com. Kdyby mi ta klavesnice nahodou tuhla, tak aspon budu vedet, cim to je...