Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC Artemis - problém - zasekává se

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj,
    dlouho sem procital tohle forum ale nějak sem nenasel odpověd tak to zkusim.
    Mam Artemisku od T-mobilu ale nejak se postupne zacala zasekavat a behem hovoru, navigovani, hrani her, zacal belat displej a sekla se. To se postupně zhorsovalo
    az ted je hned jak ji zapnu tak se sekne. Zkousel sem to na original Win 5, pak na Win 6 od T-mobilu. Dela to porad a je mi lito se s ni rozloucil.
    Podotýkám ze teda byla vyprana ale tak pred pul rokem a fungovala bez problemu az do ted. Displejem by to taky nemuselo byt protoze se pred mesicem menil v servisu za novy.

Diky moc Petr snad nekoho neco napadne
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pokud máte problémy po HR a dokonce i po změně ROm, jde zřejmě o HW problém. Po vyprání PDA se ani nedivím I když MDA Vario I zcela zlité (naštěstí vodou) při bujařejší oslavě bez problémů chodí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

No, PDA by se radsi melo vode vyhnout :-D

Zkus znovu flashnout IPL/SPL, u zasekavajiciho se TyTn I mi to pomohlo(i kdyz jsem moc nechapal proc :-D ), ale v tomhle pripade to bude asi nejaky HW lag...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

dekuju za rady .. ale uz je asi v tahu deska a kdyz sem pda rozebral tak sem zjistil ze je jeste 16dni v zaruce diky
    Petr

Podobná témata

1. Artemis
    Od B.Roller v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-01-2008, 22:58
  2. HTC Artemis WM6 - problem s GPS po Flash
    Od trawnikar v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-12-2007, 19:37
  3. Artemis a net