Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jabber

romix (134)|25.6.2004 07:57
pouzivate nekdo klienta pro jabber?

myJabber

imov

ja pouzival imov s transportem do ICQ, ale blbnula mi cestina, nyni jsem zkusil myJabber a cestina je bez problemu a ke vsemu mi pripada uzivatelsky privetivejsi
Dangar_ce4you (19)|25.6.2004 10:17
Ja jsem zkousel Agile Messenger - umi to vsechny mozny protokoly, ale mel jsem problem, ze se to samo po nejakem case odpoji. Tak jsem se vratil ke klasicke hruze od ICQ.
romix (134)|25.6.2004 12:59
[QUOTE="Dangar"]Ja jsem zkousel Agile Messenger - umi to vsechny mozny protokoly, ale mel jsem problem, ze se to samo po nejakem case odpoji. Tak jsem se vratil ke klasicke hruze od ICQ.[/QUOTE]

na to by mozna stacil sw GB-SOFT
Dangar_ce4you (19)|25.6.2004 13:31
[QUOTE="romix"][QUOTE="Dangar"]Ja jsem zkousel Agile Messenger - umi to vsechny mozny protokoly, ale mel jsem problem, ze se to samo po nejakem case odpoji. Tak jsem se vratil ke klasicke hruze od ICQ.[/QUOTE]

na to by mozna stacil sw GB-SOFT[/QUOTE]

Nestacil, ono se nejedna o odpojeni GPRS ale odpojeni toho programu, proste kdyz to znova zapnu tak je v TODAY ze neni aktivni a musim se pripojit (ten program, dat connect) znova. GPRS je porad up ;)
yasmeene2 (794)|25.6.2004 13:56
No a agile m navíc zcela nepochopitelně neodešle tak půlku zpráv. Teď zoušim IM+ (ten teda jabber neumí) a taky nejsem spokojen - na to že de o placenou aplikaci.
Wuffi (1599)|25.6.2004 13:58
Me Agile Messenger misto zprav posila nejakou zmet udaju podobajici se RTF formatu...
hrtak_ce4you (314)|25.6.2004 21:16
[QUOTE="yasmeene2"]No a agile m navíc zcela nepochopitelně neodešle tak půlku zpráv. Teď zoušim IM+ (ten teda jabber neumí) a taky nejsem spokojen - na to že de o placenou aplikaci.[/QUOTE]

jj je hrozne debilne poreseny odesilani zprav, ale zas je rychlejsi a nezere tolik ram, co klasicky ICQ
Butch_ce4you (73)|9.8.2004 15:37
Dá se někde stáhnout demo Jabberu for PPC ? Prolezl jsem jim celej web,ale je tam jen placená verze co chce při instalaci registrační číslo.Nechce se mi to kupovat dokud to nevyzkouším,zase tak málo to nestojí :-(
Wuffi (1599)|9.8.2004 18:51
Mno free by mel byt iMOV ale nezkousel jsem ho. Jinak by mel v dohledne dobe pribyt i dalsi klient - TipicME...

Ale jinak to zkratka neni s IM pro PocketPC zrovna ruzove... Skoda ze pro ne neexistuje Miranda... :oops:
romix (134)|9.8.2004 21:00
[QUOTE="Butch"]Dá se někde stáhnout demo Jabberu for PPC ? Prolezl jsem jim celej web,ale je tam jen placená verze co chce při instalaci registrační číslo.Nechce se mi to kupovat dokud to nevyzkouším,zase tak málo to nestojí :-([/QUOTE]

hned prvni prispevek ma odkaz na myJabber
sice po spusteni chce inst. cislo ale kdyz misto vyplnovani zmacknes OK tak se dostanes v pohode dal ;)
hrtak_ce4you (314)|12.8.2004 03:12
nevite jestli uz vysla ta davno proklamovana nova verze agile?

Je to takovy polotovar, ktery by mel blizko k dokonalosti- plugny na today i do bublin aaach
Butch_ce4you (73)|12.8.2004 08:24
[QUOTE="romix"]
sice po spusteni chce inst. cislo ale kdyz misto vyplnovani zmacknes OK tak se dostanes v pohode dal ;)[/QUOTE]


A dá se to takhle nafurt ? :D
Asi to neví ani v SLTS Communications,psal jsem jim a tohle mi přišlo z5 :

[QUOTE]SLTS:
>Od: "Dave Souter"
>Odesláno: 10.8.04 22:12:06
>Pro: "Juranek Jiri"
>Předmět.: RE: jabber for pocket PC
>
>Hi Jiri,
>
>Unfortunately there is no demo available for the pocket PC. The
myJabber for pocket PC is purchase only.
>
>Sorry,
>
>Dave S
>SLTS COmmunications
[/QUOTE]
lout_ce4you (118)|13.8.2004 01:40
ja mam z agile teda jen dobry zkusenosti to ze nedochazej nejaky zpravy je na druhy strane testoval sem to na macu a na jednoho klienta prisli vsechny zpravy na druho nic :(
Wuffi (1599)|7.9.2004 20:33
A nemate prosim nekdo to .CABko od MyJabberu? Me to nejde nainstalovat, ze pry nemam .NET Compact Framework, ale pritom ho mam...

Diky moc...
romix (134)|8.9.2004 13:08
[QUOTE="Wuffi"]A nemate prosim nekdo to .CABko od MyJabberu? Me to nejde nainstalovat, ze pry nemam .NET Compact Framework, ale pritom ho mam...

Diky moc...[/QUOTE]


zde ho mas:
Wuffi (1599)|8.9.2004 13:49
Dekuji :D