Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2006 - Změna exchange serveru ve WM 6.0

AlešD (114)|27.11.2008 08:00
Mám v PDA HTC Cruise naistalovaný exchange server od mail2web a potřebuji ho změnit na eoutlook.cz. Což naráží na problém přepsání User name v ActiveSync, které je needitovatelné (zašedlé), stejně tak jako jméno domény. Adresu serveru v pohodě změním. Všechny návody, co jsem pohledal, tohle nějak neřeší.

Nevíte někdo co s tím? Hledal jsem v registrech (asi málo) a nic jsem neobjevil.
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2008 11:57
Tak ten účet nastav jako nový. A udělej si zálohu PIM.
AlešD (114)|27.11.2008 14:00
Díky, zálohu mám udělanou, ale absolutně netuším jak udělat další účet v ActiveSynch, mám tam PC1 PC2 a Microsoft exchange, který potřebuji překonfigurovat. Nějaká nabídka nový (další) však dostupná není.
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2008 14:34
Aha, já jsem myslel přímo v PDA. Potřebuješ všechny, které tam máš? Co třeba ten starý, který si používal pro mail2web smazat a místo něj si nastavit nový? Nevím, kolik umožňuje AS v PC účtů, já tam měl max.2 a nyní s exchange syncuju přímo, ne přes PC.
AlešD (114)|27.11.2008 17:08
No, vymazat to taky nejde (delete je šedivé), nicméně hlubokým scanem registrů jsem to našel:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\ActiveSync\Partners\

zde je nutno najít registry s připojením

Teď je zkusím poeditovat a pak nahlásím výsledek, případně zvolám další HELP.
AlešD (114)|28.11.2008 07:27
Takže po přepsání údajů v registru a poskytovatele eOutlook a SR se všechno rozeběhlo tak, že OK. Díky za upozornění na nutnost zálohy PIM, zmizely všechny plánované úkoly a schůzky, naštěstí ze zálohy to šlo obnovit a následně zesynchronizovat.