Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 115

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - radio (GSM) ROM a vše o nich...

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Pratele,

mate nekdo nejaka konkretni doporuceni jaka radia pouzivat v nasich koncinach pro jake operatory?
    Pokud ano, bylo by fajn se podelit.

Me osobne nejvice zajima O2 a dobra funkcnost GPS

Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

Já jsem přes paypal přispěl Olipro 15€ a provedl jsem kompletní unlock zařízení.
    Momentálně používám Black Stone Radio nejnovější - .35 a opravdu investice stála za to.
    Co se týká výdrže a přijmu signálu je to prostě super. GPS jsem zatím netestoval, ale podle ohlasů ostatních by to mělo být OK.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

používám radio 1.08.25.20M1 a naprostá spokojenost. operátor TMCZ, v igo8 gps lag minimální (proti origo radiu nesrovnatelně lepší).

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

na xda je ke stažení nové oficiální rádio 1.11.25.01
    nemá s ním někdo konkrétní zkušenosti?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dnes v noci jsem ho flashnul, 3G signál stejnej nebo o trošku lepší než u 10.08.25.20M1, WiFi v pohodě, co mě ale překvapilo byl fix GPS v bytě u okna za cca 40 sec (Praha - Karlín), což se mi nepovedlo u ostatních rádií ani omylem (většinou k fixu vůbec nedošlo). Výdrž zatím nedokážu posoudit, tu zjistím až během normálního pracovního nasazení od pondělka, vypadá ale, že by na tom rádio nemělo bejt hůř než 10.08.25.20M1, přes noc za cca 7 hodin cca 6% úbytek baterie, což odpovídá zhruba předchozímu rádiu. GPS lag zjistím, až někam popojedu autem, což bude možná zejtra.
    Na nějakej zásadní nedostatek jsem zatím nenarazil, kdyžtak podám report později ohledně výdrže baterie a GPS lagu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

no - právě jsem testnul gps lag (igo8) a bohužel se mi zdá subjektivně hoší oproti 10.08.25.20M1
    ještě testnu ostatní funkce, ale vzhledem k tomu, že využívám gps hodně často, asi se vrátím k australskému rádiu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od cernyto
    Porovnavali jsme rychlost fixnuti GPS na Raphikovi s radiem .28 a Variu s radie .19 a ten t-mobile vysel radove o minutu lip, tak uvazuju jestli to radio .19 nezkusim
    mam 19. a GPS mi nabieha dost dlho na igo2008 .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Panove predem se omlouvam se za blbou otazku.
    Da se to radio prehravat samostatne bez ROMky?Radeji se zeptam jelikoz bych nerad neco pokazil.
    Chtel bych udelat SIM unlocked a testnout radio (Blackstone Radio 1.09.25.35)
    Dekuji za odpoved na blbou otazku :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

ano dá!

to nové australské radio je co se týče gps bezkompromisní!! ostatní f-ce jsem ještě neměl šanci vyzkoušet, ale věřím, že to bude stejná paráda jak gps! takže doporučuji alespoň vyzkoušet!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo, radio můžeš flashnout pouze samostatně bez čehokoliv jinýho, nemusíš potom ani dělat hardreset (i když se doporučuje), všechna data zůstanou v zařízení zachována. Pokud použíješ radio určený pro Touch Pro, musíš mít jen HardSPL, pokud chceš laborovat s radiem z jinýho zařízení (Diamond, Xperia, Touch HD ...) musíš mít na zařízení Security Unlock - zde

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Diky za odpoved.
    Prave jsem vcera zakoupil UNLOCK tak jsem nevedel zda se do nej jen tak pustit a nebo padne vse nakonf. co mam v HTC.
    Nakonec ROM a DATA nepadly ale jen padl SPL a na podruhe to zustalo porad jen Olinex :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

HardSPL zůstává stejný, resp. hlásí se stejně, v bootloaderu bys ale měl mít v úplně prvním bílým řádku napsáno "Security Unlocked".

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

No to tam stejne neni.No budu to muset testnout jeste jednou.
    Snad se to povede.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pokud jsi kupoval Security Unlock z odkazu, co jsem sem dával dnes v 1:20, tak je někdy zapotřebí pro úspěšný provedení Security Unlocku předtím naflashovat co nejnižší verzi rádia - viz zde. Pokud jsi pořídil Unlock z jiného zdroje (někde jsem zahlíd další jeden nebo dva zdroje), tak asi neporadím, zkus se obrátit s dotazem tam, kdes nakoupil.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Kupoval jsem UNLOCK z odkazu co jsi daval dnes.A radio mas na mysl nove jak?Mam viz podpis to nove Australske.Diky

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Pro (Vario IV) - nové ROM a vše o nich
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Touch Pro
    Reakcí: 1374
    Poslední příspěvek: 30-06-2011, 13:46
  2. Touch Pro 2 - Radio 4.49.25.88
    Od Mist_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-01-2010, 10:44
  3. FM Radio pro HTC Touch Pro2