Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - Bluetooth audio + headset

Erdkin (55)|25.11.2008 22:52
Zkoušel někdo prográmky pro přesměrování audio signálu do headsetu přes BT?
Já jsem z freewaru našel např.
http://www.pda-ppc.com/download/communication/content/BlueTooth_Audio.html
http://www.silentservices.de/btIO.html
ale po přesměrování výstupu do headsetu sice PDA ztichne, ale v headsetu je jen šum, "kultivované" zvuky do něj nějdou. Zajímalo by mě jesltli je to problém Omnie nebo headsetu (používám Sony Ericsson, DDA-0002001, telefonické funkce zvládá bez problémů)

Případně by mě zajímalo, jesli někdo zkoušel nějaké podobné zařízení:
http://shop.cdata.cz/shop/531/detail/329950
http://www.jabra-handsfree.cz/jabra-bt-320s.html
které by mělo přes BT zvládnout obě funkce, tj. headset i sluchátka najednou ???
bobo.4150.sk (176)|26.11.2008 12:30
Načo ti je samostatný program? Mne na HTC Touch Cruise to v pohode zvláda ovládač od Microsoftu a používam Jabra BT3030. Stereo zvuk je vynikajúci a zvláda v pohode aj telefonovanie.
Erdkin (55)|26.11.2008 14:40
Programem jsem jen chtěl využít stávájící zařízení (S-E headset) k občasnému (a uznám že asi nic moc kvalinímu) poslechu muziky např. v čekárně, když s sebou nemám stadartdní sluchátka.
Pro častější použití je jasně lepší stereo zařízení, mimo mnou výše naznačené asi i to, které uvádíš, ale zajímají mě zkušenosti využívání těchto zařízení přímo s Omnií. BT na Omnii se občas chová nestandardně (viz nefukčnost uváděných prográmků, které údajně na jiných zařízeních fungují v pohodě). Nechce se mi kupovat něco, co mi pak nebude fungovat. Takže zkušenost s HTC je pro mě celkem k ničemu (i když děkuji za odpověď).
Huki (16)|26.11.2008 14:44
Omylem jsem aktivoval spojení BT audio a headset i u připojení k notebooku. A bohužel to fungovalo skvěle. Neměděl jsem co dřív - jestli skočit pro mikrofon nebo vypnout BT :D
Erdkin (55)|26.11.2008 15:14
Mžu poprosit o bližší informace? Typ headsetu, který program jsi zkoušel?
Mě tam furt jde jen šum (tedy nějaký signál tam asi jde) a na PDA zvuk není (tedy asi to audio někam přesměruje).
Třeba mám jen nevhodný HS
slowdive (17)|28.11.2008 15:18
Ja jsem si koupil na Aukru bluetooth stereo sluchatka Goertek 3000...jsou kolem 500kc ale maji dlouhou vydrz a funguji na Omnii perfektne...jak na hudbu a filmy tak na telefonovani...sami se pri prvnim spusteni prihlasili,Omnia si je nacetla a nic vic jsem nemusel resit...az jsem byl prekvapen...
Gandi_ce4you (31)|28.11.2008 15:47
Ja jsem si koupil ty jabra 3030 jako bobo.4150.sk a musim rict ze hraji spickove. S pripojenim k Omnii
zadny problem. Ty sluchatka co dodavaji k jabra privesku nehraji spatne, ale mam k nim pripojeny
svoje sluchatka KOSS GT5 a hreje to famozne! Jen se mi zda ze kdyz omnie posila tu hudbu pres BT, dosti to
zere baterku telefonu, ale to je pochopitelne. Kdyz jsem to zkousel na symbianovym telefonu Nokia tak
to hralo trosicku zpomalene, nestihal to asi procak zpracovavat a posilat jako signal BT.
Tohle je super reseni, nez se otravovat s kabelem a redukci na 3.5mm jack. Na omnii je to 100%.
Kvalita zvuku je perfektni, neveril bych ze to pres BT umi tak kvalitne zahrat. (V Core Player)

P.S. - jo a zadny program v omnii k tem jabra nemam. Pokud mam na omnii zaple BT a Zapnu BT Jabra,
tak se automaticky spoji a vesktery zvuk uz jde do BT. Ma to jednu vyhodu, muzete si totiz ten
privesek napojit na AUX - Vstup do autoradia, a zvuk navigace Vam muze jit z repraku. Dobre je ze
se da zaroven i poslouchat mp3 a do toho je spustena i navigace. Takze do prehravajici hudby se jen
doplnuje hlas kam mate odbocit atd.... A konektor muzete vyuzit pro nabijeni pres zapalovac.
Jedina nevyhoda toho je ze se neda poslouchat radio, protoze potrebuje antenu a pri sledovani
filmu to ma tak pul vteriny zpozdeni vudci obrazu. U navigace a hudby to ale nepoznate.
Franky52 (186)|28.11.2008 21:31
Myslím si ale, že tu nejde o BT sluchátka, ale o HF sadu, rovněž BT, která se používá k telefonování. Prostě jde o to, jak do této HF sady pustit zvuk z přehrávače. Normálně to propojit nelze.
Gandi_ce4you (31)|29.11.2008 10:35
@Franky52 - to je HF sada ktera slouzi pro oboji.
Franky52 (186)|29.11.2008 12:01
[quote=Gandi]@Franky52 - to je HF sada ktera slouzi pro oboji.[/quote]

Ale to já vím, jenže ne každý chodí pořád se sluchátkami, ale když očekává důležité hovory, tak má v uchu HF sadu. A ke zpříjemnění nošení sady by bylo dobré, kdyby se s ní dala poslouchat hudba z přehrávače...

Erdkin (55)|29.11.2008 16:33
:Franky52

Děkuji za pochopení, to je přesně to, co od toho očekávám. Pokud máš možnost, nemohl bys to prosím vyzkoušet u sebe? Odkaz na prográmky je v prvním příspěvku, teď to jen oprubovat s jiným HF, než které mám já