Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 122

Téma: Samsung Omnia SGH i900 - flashování ROM - tipy, zkušenosti...

211 211 je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

podle mojech zkusenosti, na HK3 muzes flashovat z jakekoliv ROMky, pres jakykoliv flashovaci program (v pripade ze ti to nepise 'Incorrect Software Version'), jediny problem sem mel, ze neslo flashovat primo z HH na neasijske
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Prave ze mi to vypisuje 'Incorrect Software Version'. A nepomaha ani zmenit na Singapore.Na tej stranke http://www.modaco.com/content/i9x0-omnia-http-omnia-modaco-com/271641/pauls-complete-guide-to-upgrading-your-omnia-to-hh1-and-what-to-do-when-things-go-wrong/
    je krok 15.
    15. In 'Step 2', click 'EBOOT+PDA+PHONE(+CSC)' and browse to the 'Code_i900XCHG5.img' you extracted from the HG5 archive (your application will then appear as shown in figure 2). Ked chcem spravit update na DZHK3 tak potrebujem iny img alebo nie?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Mám stejný problém, se svou koupenou českou ROM BPHJ4/UHHJ3 neběží správně detekce zařízení v MapSource - instalace Garmin Mobile XT 5 pak není schopna přenést nahrané stopy (tracks) do PC. Rád bych zkusil novější, třeba ENG verzi ROM, ale pokaždé je to i při změně v preinstalaci "Incorect software version" Na německé Omnii běží Garmin XT 5 v pohodě.. some idea?

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Dá se někde najít návod na flashování ROM na Omnii?A nové ROM.Díky za pomoc.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Mrkni sem:

http://rapidshare.com/files/190133581/flesrom.rar

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Skusal som flesovat na hk3(singapore). Zmenil som tel pomocou *12..... na singapore. Nech robim co robim, stale mi vypise cheksum failed. Skusal som ine rom a bud incorect software verzion alebo cheksum failed. Neviete niekto poradit?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím.

Já zásadně používám anglické neoficiální verze firmware. V telefonu jsem nikdy nic nepřepínal a nikdy jsem neměl problém s přehráním nové verze.
    Neměl jsem ani žádný problém s funkčností.

Firmware lze najít např. zde:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim všechny, prosím o pomoc, neustále a pořád se mi telefon restartuje, je to po nahrání nové poslední české ROM, naběhne to do okna kde se kalibruje display oběví se tam nějaké okno a telefon se restartuje a stále dokola a dokola, nevíte prosím co s tím.

Děkuji

Ještě pro upřesnění, při tom startu zazní uvodní znělka dvakrát, pak naběhne na okno kalibrace a restartuje se a znovu a znovu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Vím, že ten opakovaný restart tam je. Po kalibraci by to však mělo přestat. Zkusil bych Omnii vypnout a zapnout. Nic jiného mne nenapadá - leda tak ještě zopakovat flešování.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Restart nepřestane, je stále dokola, zkoušel jsem snad vše co mě napadlo, jinou ROM, vše je to na nic, stále stejný :-(

Tak už je to v pohodě :-) pomohla až ROM Khuanchai_Omnia_4-in-1_21500 a ještě k tomu se nesmělo zaškrtnout formátování, pokud se zaškrtlo tak to zlobí pořád stejně.

Díky všem za rady a kdyby s tím někdo měl problémy jako já, tak už aspoň víme jak na to :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím,
    potřebuji kamarádovi flashnout do Omnie která se mu vrátila po reklamaci v polštině nějakou dobrou českou ROM. Kde ji najdu? třeba i oficiální..
    Jazyk totiž asi jinak změnit nepůjde co..
    A dále se chci zeptat zda se dá flashovat i ve Vistách?

Děkuji

PS: Sám mám HTC Diamond a "u nás" je to trochu jiné...

Nováček
    Registrace
    May 2009

Takže,aby som celkom tomu chápal,najlepšie je mať WIN XP,flashovacie programy a potom stačí už len stiahnuť hocjakú cz ROM a flashnúť ju alebo musím hľadiet na nejaké veci,pri sťahovaní ROM ? nič iné mi netreba ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Všechny odpovědi na Flash najdete >>>TUTU<<<

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim flashl jsem Omnii romkou UHHJ3, flash probehl myslim uspesne, ale pri spousteni tel mi nabehne kalibrace a nez ji dokoncim tak mi vyskoci hlaska (vzhledem ke kratkosti zobrazeni nejde precist) a tel se resetuje...tak to dela porad dokola...nevite co s tim? diky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkus udělat Flash ještě jednou ale nesmí být zaškrtnuto Formátování, potom proběhne Restart jen jednou, dělalo mi to samé, ale měl jsem to tak rozhozený, že mi pomohla ROM od >>>TUTU<<< přesněji tato QB06, potom už to bylo v poho, ale jak říkám, nesmí být zaškrtnuto Formátování.

Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:43
  2. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 16:57
  3. Reakcí: 57
    Poslední příspěvek: 22-06-2010, 06:41
  4. Samsung Omnia SGH i900 - Manila 2D - zkušenosti
    Od gashtan v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 6