Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - problém - vypínání přístroje - je to zimou?

acero (27)|24.11.2008 20:22
Čau,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo z Vás nemá třeba podobný problém (nebo ještě lépe řešení na něj):

V posledních dvou dnech (ano, jsou to ty dny, kdy začala zima :no: ) se mi už třikrát stalo to, že telefon vyndám venku z kapsy a asi tak po dvou minutách, někdy víc, někdy míň se prostě vypne. Ale to tak, že nejde zapnout a jediný, co Diamondovi pomáhá, je pěkně doma v teple vyndat baterku na nějakou dobu a pak už zase startuje a funguje normálně...

Docela mě to štve, přece jenom chápu, je to takový malý počítač, ale zase na druhou stranu to telefon činí v podstatě nepoužitelným... :? Nevíte někdo, co s tím?

Díky za odpovědi.
Adow (1267)|24.11.2008 22:11
Může to být zimou - lépe řečeno rozdíly teplot... Když dáš telefon např. z velkého chladu do tepla, orosí se. Může vzniknout zkrat nebo nějaká chybka a tel. se vypne. Nicméně dělat by to neměl, musí něco vydržet, ne? :)
acero (27)|24.11.2008 22:27
Btw. Jakou barvu má u vás ten štítek na baterii vedle kontaktů? :?:
Adow (1267)|25.11.2008 08:24
Bílej s červenou mřížkou.. Pokud ho máš červenej celej, tak je to špatně (je to právě indikátor vlhkosti / vody).
acero (27)|25.11.2008 08:59
Uff, tak aspoň tohle je v pohodě... Nepamatoval jsem si právě, jestli náhodou nebyl jenom bílej...

No nic, teď už mi nejde zapnout vůbec, takže dneska si zajde na reklamaci... :no: