Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - problém - připojení k Windows Vista přes BT

Soukynek (63)|24.11.2008 18:18
Ahoj , hledal jsem celkem dlouho ,ale nenašel sem... :-(

Mám visty, takže musím používat centrum zařízení windows mobile. to by bylo v pohodě. Připojení přes kabel - bez problému. Ale jak to mám řipojit přes zuba? Netuším. v mobilu mám modrej zub zapnutej, a viditelnej pro ostatní zařízení. pak v centrum zařízení windows mobile - nastavení mobilního zařízení - nastavení připojení povolit připojení k jednomu z portů bluetooth a pak ok.Ale nic :-(
Soukynek (63)|24.11.2008 21:31
ještě doplňující otázka: Abych nezakládal novej topic - která Rom je podle Vás na diamonda nejlepší. Díky za odpovědi

PS: koukal sem se po týhle : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=411707
Soukynek (63)|27.11.2008 16:57
To opravdu nikdo neví?
Soukynek (63)|29.11.2008 00:09
ZABITE MĚ...
Po přečtení uživatelské příručky a pročtení celýho fóra sem to chtěl zaablit... Ale nedalo mě to a vrtal sem se v tom prostě dokuď to nevyřeším. No a zakopanej pes byl v mojí blbosti - doslova... První krok byl - spárován přístroje - vše probehlo dobře. Potom nastavení windows mobile centrum - povolit přes bluetooth. Všechno přesně tak jak má bejt. Tak proč se mě t osakra nechce spojit? No a tady je ta moje blbost. Já sem pořád čekal ,že se to samo připojí... No jo ,ale to co sem kdysi dělal automaticky sem taky automaticky požadoval. Nenajel sem do programu a nedal jsem spustit active synch a připojit přes bluetooth... čekal sem ,že se to udělá samo...Prostě jak sem napsal...
ZABITE MĚ...

Tímto se velmi omlouvám všem, že jsem tady otravoval s takovou ptákovinou...
blackman_82_ce4you (255)|29.11.2008 22:12
me se to pripojit nedari porad. Mam ovladace k BT od Toshiby. Nevite co s tim?
Soukynek (63)|30.11.2008 12:50
No ono napsat takovouhle větu "mě se to nedaří připojit pořád" je celkem nic neříkající... Tak začneme popořadě.

1, spárování mobilu s PC - Nastavení , komunikace, bluetooth zap
2, Nastavvení - bluetooth , přidat nové zařízení a najdeme naše PC, připojit a zadat heslo - to samé zadat v PC. Tapnout na ono zařízení a zaškrtnout Active Sync
3, V PC. Start - ovládací panely - bluetooth. najedeme na naše zařízení (Diamond) a vlastnosti, záložka služby - Active Sync bluetooth device zaškrntnout (mám zaškrtlý všechny služby)
4, Centrum zařízení windows mobile najet na naše zařízení, který už máme předtím spárovaný přes USB (diamond) - nastavení mobilního zařízení - nastavení připojení. Všechno zatrhnout připojení tohoto počítače - automaticky, Povolit připojení k jednomu z následujících portů - Bluetooth
5, V Diamondu - Start - programs - Active sync (dal jsem si ho do TF3D do programů) - nabídka - Připojení portem Bluetooth
6, hotovo
blackman_82_ce4you (255)|30.11.2008 13:47
zasadni problem vidim v tom ze se nechc telefon sparovat. Resp. totu volbu bt od toshiby mi nenabizi. Jediny co jde tak je posilani souboru a to je vse. Jediny co mi nabizi ten soft od toshiby je pripojeni k netu pres bt. Jinak v ovladacich panelech zadny bt nemam, mam pouze ikonu u hodin :(
Nejde sehant jiny soft na synch, na styl pc suite od nokie, kde vse fungovalo napoprve a bez problemu. stacilo kliknout na ikonu a bylo....
Soukynek (63)|30.11.2008 13:56
A když na ni klikneš ,tak máš v možnostech povolit zařízením Bluetooth vyhledání tohoto zařízení?? Ale asi jo, vzhledem k tomu, že soubory Ti posílat jdou. A potom v záložce zařízení máš tam nějaký zařízení nebo ne? zkus udělat nějakej Print screen a poslat ho sem. takhel je to težký...

A ještě jedna věc - kdesi sem tady četl, že je potřeba odinstalovat Nokia pcsuite... že to dělá neskutečnej bordel v portech...
jinak s tím softem - nanic sem zatím nenarazil a tady to je celkem dobrý - jen umět pracovat s komplem a připojit se,....:bulb:
blackman_82_ce4you (255)|30.11.2008 21:25
par screenu: nejvic me zarazi ta nabidka kde se vytvari nove spojeni
Soukynek (63)|1.12.2008 10:36
No tak ty okna vypadají celkem záhadně.

Moje screeny:


Opravdu to nechápu. Tobě to ani nenabídloten active sync - máš ho povolenej v HTCčku?

TF3D - nastavení - nabídka . zařízení bluetooth - vybereš svůj PC (Tady už nevím jestli ho vůbec máš...) - zatrhnout ActiveSync.Ale jako jinak fakt netuším jak se dělá s Tvým bluetooth systémem na PC... :?
blackman_82_ce4you (255)|1.12.2008 16:21
takze jsem odinstaloval ty ovladace od toshiby a nechal wokna si nainstalovat svoje a uz to slape ;)
kwaso12 (98)|1.12.2008 18:11
No veru s tym Bluetooth je to zlozitejsie ja mam tiez Toshibu a sice sparujem telefon z PC v telefone ale v PC sa mi to nedari aj ked uz mi vypyse ze je pridany nenaviaze spojenie..
blackman_82_ce4you (255)|1.12.2008 18:51
zkus to jako ja, odebral jsem ve spravci zarizeni bt a pak jsem nechal nainstalovani ovladucu na woknech (ty od toshiby jsem neinstaloval) a funguje to!
Soukynek (63)|2.12.2008 12:18
tak toshiba má podle všeho fakt nějaký divný ovladače a nebo s tím prostě neumíme pracovat my :-) Ale aspoň, že jinak to funguje :-)