Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - problém - HardSPL unlock - chyba spojení při flashování

klees (1)|24.11.2008 13:19
Zdravim,
prosim o radu/tip jak vyresit nasledujici problem. Pokousim se odemknout Raphaela pro flashovani. Stahnul jsem SPLHard lock (RaphaelHardSPL-Unsigned_190_1_3.exe). Telefon mam plne nabity a spojeny USB s pocitacem. Synchronizace bez problemu funguje, ale pri spusteni vyse uvedeneho souboru a proskakani vsemi okny se mi proces zastavi cca 10 vterin po nabehnuti progress baru s hlaskou ERROR 202 CONNECTION. Podotykam, ze synchronizace je OK. Reset vyzkousen - nepomaha. Diky moc za rady.
bodmrazu_ce4you (1)|13.12.2008 09:14
Já na tom jsem naprosto stejně je to nějaký rozbitý. :?
Martin Ráž Hoch (1832)|13.12.2008 09:31
Zkoušeli jste ten soubor SSPLManual.exe spustit přímo z MDA?

Už to běželo ve vedlejším vlákně: "[color=green]Kdokoliv má problémy s automatickou instalací, tak nechť nakopíruje SSPLManual.exe do PDA a sputí jej. Jakmile obrazovka zčerná, spusťte na PC ručně RUU[/color]". SSPL je vlastně bootloader, ale dočasný - slouží jen k nahrání odemčené varianty. Tohle je cesta, jak případně nezměnit nic v MDA, protože tento bootloader se spouští v MDA jen jednou a po restartu platí pak opět ten původní. Zde to funguje tak, že spustíte tento Super-Bootloader, ten umožní přepsat ten co je na MDA (zamčené CID) a při restartu zase zmizí z paměti. Je to elegantní cesta a bohužel i jediná možná do světa flashování neoficiálních ROM.